• GoHome Professional
indomio do 200 m2 duplex pogodan do 873 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 200 m2 duplex pogodan do 873 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 200 m2 duplex pogodan do 873 eura pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "indomio do 200 m2 duplex pogodan do 873 eura pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 829 eura (malo jeftiniji)
    • 916 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Južni bulevar, trosoban stan sa garažom, 80 m2 Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 80 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao dvosoban stan površine 49m2 u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe, preko puta Saobraćajnog fakulteta. Stan se nalazi na idealnom II spratu, u zgradi sa 3 lifta, recepcijom, video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
06.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Стан се налази у прелепом и мирном делу Скадарске улице, даље од буке локалних ресторана и барова. Комплетно је реновиран и опремљен у лукс ентеријеру пре 5 година. Стан се састоји од ходника, тоалета, кухиње са дневним боравком, једном већом и мањом спаваћом собом. Мања спаваћа соба....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 930 € na 850 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 850 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 930 €
06.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Zemunu, u mirnom okruženju, prazan, sa četiri prostrane prostorije, kupatilom i dve velike terase, tako da je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Viber/Telegram/WhatsApp - Samo poruke: 062/621-321 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 650 €, 73,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Osunčan, dvostrano orijentisan salonski stan pogodan za kancelarijski prostor. Sastoji se od tri velike prostorije, kuhinje, kupatila i manje prostorije za arhivu ili dodatni kabinet. Terasa gleda na mirno unutrašnje dvorište, a francuski balkon na Bregalničku ulicu. Nalazi se na....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan na Banovom brdu, u neposrednoj blizini policijske stanice i opštine. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, okružen svim neophodnim sadržajima i odlično je povezan sa svim delovima grada. Kompletno je namešten, funkcionalan i odmah useljiv. Izdaje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa garažom - Lipov lad - 48 m2 - 600 euraLokacija: Lipov lad, preko puta ATŠ-a Kvadratura: 48 m2 Struktura: Dnevna soba + odvojena spavaća soba Cena zakupa: 600 eura mesečno Sprat: 5 / 6 Grejanje: Centralno grejanje po utrošku Stanje: Novogradnja Nameštenost:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Lovely, bright, youthful apartment suitable for a foreigner - a business person, for the long term. Parking place on demand. . Open space, fully equipped, comfortable terrace. Simpatičan, svetao mladalački stan -studio, pogodan za stranca - poslovnu osobu, na duži rok. Omogućeno parking....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, renoviran salonac na odličnoj lokaciji. Stan poseduje: hodnik, veliki dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, veliku spavaću sobu , kupatilo, dve terase i ostavu. Dvostrano je orijentisan, svetao. Grejanje je centralno, ima klimu, 2 smart tv-a. Pvc stolariju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 200 m2 pogodan do 873 eura pala cena zadnjih 7 dana (25)
  • indomio do 200 m2 duplex do 873 eura pala cena zadnjih 7 dana (3)
  • indomio do 200 m2 duplex pogodan do 873 eura pala cena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>