• GoHome Professional
indomio do 200 m2 do 621 eura porasla cena do 11 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 200 m2 do 621 eura porasla cena do 11 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 200 m2 do 621 eura porasla cena do 11 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana

  • Za upit "indomio do 200 m2 do 621 eura porasla cena do 11 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 8 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 711 eura
    • do 889 eura (prosečna cena)
    • do 1000 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • parking
    • opremljen
    • useljiv
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 380 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 380 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedenoiposoban stan na Grbavici, Tolstojeva ulica, površine 45m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. U blizini Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, bulevara Potreban depozit u visini kirije, agencijska....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 280 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 280 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 26 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika. Stan je praktičnog rasporeda i poseduje terasu, što dodatno doprinosi komforu boravka. Grejanje je centralno. Mesečni troškovi iznose oko 8.000 RSD. Garsonjera je pogodna za....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 200 € na 220 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 220 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 200 €
06.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika i kupatila. Minimalni zakup stana je šest meseci, obavezan depozit u visini jedne kirije. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 200 m2 do 621 eura porasla cena do 11 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana'
500 €
550 €
230 €
 
+8%

Promena cene sa 370 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 400 €
19.04.2026 - 370 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI SA PARKING MESTOM--- Agencijska šifra: 9106665.Izdaje se odličan jednoiposoban stan površine 37m2, koji se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom lociranog na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 280 € na 350 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 350 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 280 €
10.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novoj zgradi na Ledenoj steni. Površine je 47m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na inverter klimu (postavljena je....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 170 € na 200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170 €
10.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan na odlučnoj lokaciji u Jagodini. Stan se sastoji iz osunčanog dnevnog boravka sa izlazim na terasu sa koje se pruža prelep pogled, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i kuhinje sa šankom. Kontakt telefon : 065/8222-442 Bojan .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 600 € na 630 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 630 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 620 €
29.04.2026 - 600 €
13.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran i izuzetno svetao salonac površine 74 m². Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta, koja ima manji broj stanova. Stan je organizovan po open space konceptu, sa funkcionalnim rasporedom prostorija, i poseduje terasu na koju se izlazi direktno....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, moderno opremljen trosoban stan u Mokranjčevoj ulici u blizini okretnice. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 85m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, pultom odvojene trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>