• GoHome Professional
indomio do 200 m2 3.sprat do 795 eura useljiv najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 200 m2 3.sprat do 795 eura useljiv najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 200 m2 3.sprat do 795 eura useljiv najnovije što manji

  • Za upit "indomio do 200 m2 3.sprat do 795 eura useljiv najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 755 eura (malo jeftiniji)
    • 834 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 580 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji blizu autobuskih stajalista, povezan sa svim delovima grada. Kod Studentskog grada, preko puta Halk banke, stambena zgrada je vrlo lepo održavana Ulaze odličan, ima rampu za invalidska kolica Dvostrano je orijentisan, ima dve spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA TERASOM NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9100487.Izdaje se odlična garsonjera od 24m2, koja se nalazi na 3. spratu zgrade na Grbavici. Stan je vrlo svetao i nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja. Poseduje i veliku terasu.Stan je useljiv odmah. Potreban je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPA, MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA - CENTAR---Agencijska šifra: 9110888. Izdaje se lepa, moderno opremljena garsonjera na 3. spratu zgrade sa liftom u Centru. Stan je dvorišno orijentisan.Stan je useljiv od 15.05.2026.Potreban depozit u visni jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 320 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNA PET FRIENLDY GARSONJERA SA NOVIM NAMEŠTAJEM U MIRNOM KRAJU TELEPA---Agencijska šifra: 9111408.Izdaje se luksuzna garsonjera na trećem spratu nove zgrade sa liftom na Telepu. Zgrada je useljena u avgustu 2025. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 300 € na 290 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 290 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 300 €
19.04.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25m², smeštena na trećem spratu u kvalitetnoj i bezbednoj zgradi na Grbavici. Stan je idealan za jednu osobu ili par, funkcionalno organizovan i spreman za useljenje. Struktura stana: – Jedinstven prostor sa kuhinjom i dnevnim delom....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 300 €
15.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOSOBAN STAN U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112262.Izdaje se komforan, kompletno namešten jednosoban stan na 3. spratu zgrade u Radničkoj ulici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje renovirane i potpuno nameštene garsonjere površine 28m2 na atraktivnoj lokaciji u Futoškoj ulici u Novom Sadu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, od ukupno četiri sprata, i odmah je useljiv. Garsonjera je funkcionalnog rasporeda, svetla i uredna,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 400 €
18.03.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA KOD FUTOŠKOG PARKA---Agencijska šifra: 9112283. Izdaje se moderno opremljena garsonjera na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u blizini Futoškog parka. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 350 €
13.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo prelepu garsonjeru na trećem spratu zgrade bez lifta kod Socijalnog. Stan je odmah useljiv, nameštaj je sav nov i čeka Vaše useljenje. Šifra: 9106955 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 English: We are renting out a beautiful studio apartment on the third floor....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270 € na 300 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 270 €
18.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA SA TERASOM KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 9112271.Izdaje se komforna garsonjera od 28m2, koja se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom odmah kod Socijalnog.Stan je useljiv od 01.05.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 200 m2 3.sprat do 795 eura useljiv što manji (184)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>