• GoHome Professional
indomio do 190 m2 pogodan opremljen do 856 eura pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 190 m2 pogodan opremljen do 856 eura pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 190 m2 pogodan opremljen do 856 eura pala cena što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "indomio do 190 m2 pogodan opremljen do 856 eura pala cena što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 813 eura (malo jeftiniji)
    • 898 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 450 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, opremljen stan na Banovom Brdu, u mirnom delu Čukarice. Stan je površine 36 m², strukture 1.5, i nalazi se u prizemlju zgrade od 3 sprata. Opremljen je novim stvarima, što prostoru daje uredan i savremen izgled. Lokacija je praktična i dobro povezana, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 570 € na 530 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 530 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 570 €
06.05.2026 - 530 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u blizini Fontane, Studenjaka i velikog broja škola. Lokacijski odlično povezan sa ostalim delovima grada i brz i lak pristup auto-putu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 190 m2 pogodan opremljen do 856 eura pala cena što manji zadnjih 7 dana'
750 €
430 €
600 €
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² u ulici Kolo srpskih sestara, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Lovely, bright, youthful apartment suitable for a foreigner - a business person, for the long term. Parking place on demand. . Open space, fully equipped, comfortable terrace. Simpatičan, svetao mladalački stan -studio, pogodan za stranca - poslovnu osobu, na duži rok. Omogućeno parking....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa garažom - Lipov lad - 48 m2 - 600 euraLokacija: Lipov lad, preko puta ATŠ-a Kvadratura: 48 m2 Struktura: Dnevna soba + odvojena spavaća soba Cena zakupa: 600 eura mesečno Sprat: 5 / 6 Grejanje: Centralno grejanje po utrošku Stanje: Novogradnja Nameštenost:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao dvosoban stan površine 49m2 u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe, preko puta Saobraćajnog fakulteta. Stan se nalazi na idealnom II spratu, u zgradi sa 3 lifta, recepcijom, video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 800 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan od 68 m² u zgradi iz 2024. godine, na petom spratu od ukupno šest, sa liftom. Stan je svetao, moderno organizovan i funkcionalan, sa otvorenim konceptom dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Potpuno je namešten, ima klima uređaj i terasu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>