• GoHome Professional
indomio do 190 m2 do 673 eura pogodan useljiv što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 190 m2 do 673 eura pogodan useljiv što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 190 m2 do 673 eura pogodan useljiv što jeftiniji zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "indomio do 190 m2 do 673 eura pogodan useljiv što jeftiniji zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 639 eura (malo jeftiniji)
    • 706 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 570 € na 530 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 530 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 570 €
06.05.2026 - 530 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u blizini Fontane, Studenjaka i velikog broja škola. Lokacijski odlično povezan sa ostalim delovima grada i brz i lak pristup auto-putu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 360 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Konjarnik, namešten, 35m², 1. sprat. u ulici M. Todorovića, Konjarnik. Stan je na 1. spratu, ima odvojenu sobu, funkcionalan raspored i odmah je useljiv. Odlična lokacija – blizina prevoza, prodavnica i svih potrebnih sadržaja. Pogodan za jednu osobu ili par. Cena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² u ulici Kolo srpskih sestara, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 190 m2 do 673 eura pogodan useljiv što jeftiniji zadnjih 14 dana pala cena'
600 €
430 €
450 €
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Polunamešten dvosoban stan, Podbara---Agencijska šifra: 9108734Nov, polunamešten dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u ulici FIlipa Višnjića. Odmah useljiv. Pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Mogućnost doplate za garažno mesto....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
29.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112560.Izdaje se dvosoban poslovni prostor od 70m2 na prvom spratu zgrade u Železničkoj ulici. Sastoji se od dve prostorije, čajne kuhinje i kupatila. Pogodan za  advokatske kancelarije, agencije i sve ostale tihe....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
29.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje, Mirijevo, useljiv, 46 m2 Odlična lokacija, Vitezova Karađorđeve zvezde, stan potpuno opremljen, na prvom spratu, dvosoban, grejanje na gas, mali režijski troškovi. Stan čine: predsoblje sa dosta plakara, dnevni boravak iz koga se izlazi na lođu, kuhinja i kupatilo. Pogodan....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan na Banovom brdu, u neposrednoj blizini policijske stanice i opštine. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, okružen svim neophodnim sadržajima i odlično je povezan sa svim delovima grada. Kompletno je namešten, funkcionalan i odmah useljiv. Izdaje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 700 €
27.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa garažom - Lipov lad - 48 m2 - 600 euraLokacija: Lipov lad, preko puta ATŠ-a Kvadratura: 48 m2 Struktura: Dnevna soba + odvojena spavaća soba Cena zakupa: 600 eura mesečno Sprat: 5 / 6 Grejanje: Centralno grejanje po utrošku Stanje: Novogradnja Nameštenost:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u ulici Stojana Protića u luksuznoj zgradi novije gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe i terase. Ušuškan i orijentisan ka mirnom dvorištu. Mogućnost grejanja putem klima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>