• GoHome Professional
indomio do 190 m2 3.sprat do 720 eura useljiv pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 190 m2 3.sprat do 720 eura useljiv pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 190 m2 3.sprat do 720 eura useljiv pala cena najnovije što skuplji

  • Za upit "indomio do 190 m2 3.sprat do 720 eura useljiv pala cena najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 684 eura (malo jeftiniji)
    • 756 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Kalenić pijaca, Vračar. U ponudi je komforan i svetao dvosoban stan, kompletno namešten i spreman za useljenje. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, odvojene....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 900 €
10.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno opremljen lux stan na Novom Beogradu. Grejanje po utrosku. U stanu je sve kao novo. Mesečne režije 80eura. Dozvoljeni manji ljubimci naviknuti na stan. Useljiv Fully equipped lux apartment in New Belgrade. Heating according to consumption.Everything in the apartment is like....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 850 € na 750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran,svetao,cg,klima,namešten,opremljen,mogu stranci,no pet friendly. Svetao ,dvorišno orijentisan, ušuškan renoviran mali salonac nadomak Cvetnog Trga. Moderno nemešten i opremljen,odlično povezan javnim saobraćajem. Terasa uronjena u zelenilo,miran i tih. Ljubimci nisu dobrodošli.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 900 €
26.04.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran stan u samom centru grada. Dvostrano orijentisan, funkcionalan, svetao , ssalonske visine, renoviran. Idealan za mlade, porodice , parove. Za svaku preporuku! Prostorije: predsoblje, dnevna soba odvojena kuhinja sa trpezarijom, velike spavaće sobe, manje radne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 700 €
22.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu. Zgrada okružena sa tri parka. Stan kompletno mamešten, veoma svetao. Funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Oko zgrade je slobodan parking. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiv od 1. maja. Depozit u visii jedne mesečne kirije.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 700 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 800 €
16.11.2025 - 700 €
18.03.2026 - 800 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran i namešten stan u mirnoj voždovačkoj ulici kraj stadiona Sindjelić. Hodnik duž koga su ormani, open space- kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, 2 spavaće sobe( od kojih je jedna trenutno nameštena kao radna), mali balkon.. Postoji mogućnost dodavanja....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 650 € na 620 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 620 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
10.05.2026 - 620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje stan u Bulevaru oslobođenja prekoputa Banjičke šume: luksuzno opremljen stan na prvom spratu novogradnje, površine 38m2 , sa terasom koja ima divan pogled na Banjičku šumu, odvojenom spavaćom sobom, dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilom. Potpuno opremljen i odmah useljiv.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosoban stan, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Ugovor na godinu dana uz depozit. Lokacija Vojvode Stepe. Radi se o kući, podeljenoj u dva stana, sa zasebnim brojilima. Takodje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 590 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 700 €
15.04.2026 - 600 €
20.04.2026 - 590 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan u Resavskoj ulici, u blizini Krunske ulice, u jednoj od najatraktivnijih zona. Stan se nalazi na 6. spratu od 7 u urednoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten, svetao i funkcionalan, idealan za jednu osobu ili par. Zahvaljujući odličnoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 190 m2 do 720 eura useljiv pala cena najnovije što skuplji (31)
  • indomio do 190 m2 3.sprat useljiv pala cena najnovije što skuplji (1)
  • indomio do 190 m2 3.sprat do 720 eura pala cena najnovije što skuplji (5)
  • indomio do 190 m2 3.sprat do 720 eura useljiv najnovije što skuplji (4)
  • indomio do 190 m2 3.sprat do 720 eura useljiv pala cena što skuplji (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)