• GoHome Professional
heroldo pala cena podno grejanje do 68000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena podno grejanje do 68000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena podno grejanje do 68000 eura što skuplji

  • Za upit "heroldo pala cena podno grejanje do 68000 eura što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 64000 eura (malo jeftiniji)
    • 71000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 82.000 € na 74.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.596 € na 73.650 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.650 €, 29,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 76.596 €
25.04.2026 - 73.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.600 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 55.000 € na 42.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 42.000 €, 69,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 80.000 €
08.04.2026 - 70.000 €
17.04.2026 - 55.000 €
29.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina, 68.65m2, HITNA PRODAJA! ------------------------------------------------------------ 68.65m2, 3.0, pr/pk, čvrsta goriva, terasa, parking, uknjižen Znatno korigovana cena, hitna prodaja, mogućnost dogovora oko cene. Ukrovljena kuća, postavljena PVC stolarija sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.850 € na 70.850 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 70.850 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 83.000 €
13.10.2025 - 72.850 €
25.02.2026 - 70.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 85.000 € na 65.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 210,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
18.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Makovoj Sedmici u Graničarskoj ulici na placu površine 828 m². Kuća je građena od čvrstog materijala, ima 210 m² bruto površine. Kuća je u fazi renoviranja. Sastoji se od stepeništa, kuhinje zajedno sa trpezarijom i dnevnom sobom, WC-a, kupatila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena podno grejanje do 68000 eura što skuplji (11)
  • heroldo podno grejanje do 68000 eura što skuplji (19)
  • heroldo pala cena do 68000 eura što skuplji (28)
  • heroldo pala cena podno grejanje što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>