• GoHome Professional
heroldo pala cena dvorište što manji Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena dvorište što manji Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena dvorište što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "heroldo pala cena dvorište što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 22.000 €
02.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 72.000 €, 118,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 80.000 €
26.02.2026 - 75.000 €
31.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično stanovanje ili kombinaciju doma i posla. ✅ Useljiva odmah – sve je spremno za vaše nove početke. ✅ Pomoćni objekat od 71m² pruža dodatni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 105.000 € na 99.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 191,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2024 - 140.000 €
23.08.2025 - 120.000 €
21.02.2026 - 105.000 €
02.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2024.,

www.heroldo.com

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 250.000 € na 190.000 € dana 12.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DESPOTOVAC, 190.000 €, 222,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.12.2025 - 250.000 €
12.02.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.heroldo.com

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske planine. Objekat je površine 220m2 i kompletno je završen u konstruktivnom smislu. Ima struju, vodu i kanalizaciju. Postavljena je stolarija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 195.000 €
22.11.2025 - 180.000 €
24.02.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9, 46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost, funkcionalnost i vrhunski kvalitet izrade – idealna za porodice koje žele više od standardnog doma. Osnovne karakteristike: 5 prostranih spavaćih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 344,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2021 - 110.000 €
07.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća sa velikim dvorištem i pomoćnim objektima, idealna za porodičan život sa puno prostora i komfora. Kuća je spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje, što omogućava lako organizovanje više odvojenih stambenih celina. Raspolaže sa 4 spavaće sobe, 3 kuhinje i 4....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • heroldo pala cena dvorište što manji (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>