• GoHome Professional
heroldo pala cena do 768 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena do 768 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena do 768 eura/m2

  • Za upit "heroldo pala cena do 768 eura/m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 343 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 729 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 806 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 35000 eura
  •  Po detaljima
    • bazen
    • podrum
    • uknjižen
    • opremljen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 99.000 € na 85.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 85.000 €, 118,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2025 - 99.000 €
17.02.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo kuću na Karađorđevom brdu sa pogledom na grad , potpuno ograđenog dvorišta i placem pravougaonog oblika. Na samom placu pored kuće se nalazi pomoćni objekat(garaža, pomoćne prostorije i ozidan kamin) i letnjikovac! Kuća je izgrađena od čvrstog materijala , sa izolacijom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 43.000 € na 39.500 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 58,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 39.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 72.000 €, 118,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 80.000 €
26.02.2026 - 75.000 €
31.03.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično stanovanje ili kombinaciju doma i posla. ✅ Useljiva odmah – sve je spremno za vaše nove početke. ✅ Pomoćni objekat od 71m² pruža dodatni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 195.000 €
22.11.2025 - 180.000 €
24.02.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9, 46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost, funkcionalnost i vrhunski kvalitet izrade – idealna za porodice koje žele više od standardnog doma. Osnovne karakteristike: 5 prostranih spavaćih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 105.000 € na 99.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 191,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2024 - 140.000 €
23.08.2025 - 120.000 €
21.02.2026 - 105.000 €
02.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2024.,

www.heroldo.com

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 49.000 €, 60,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 53.000 €
17.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo funkcionalan, dvoiposoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom, komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Moguća je zamena....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 39.000 € na 35.000 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 39.000 €
03.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja, gradska voda, kanalizacija! Nije fiksna cena. 91 m 2 3 1 0 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2023 - 42.000 €
18.05.2023 - 33.000 €
24.06.2023 - 27.000 €
15.08.2023 - 30.000 €
28.05.2024 - 45.000 €
05.09.2024 - 37.000 €
10.05.2025 - 31.000 €
24.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću. Sastoji se od dva objekta, novijeg koji je 39m2, a ima hodnik, kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo). Noviji ima ploču, a stari karatavan. Monofazna....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 46.000 € na 39.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, JAGODINA, 39.000 €, 114,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 46.000 €
28.03.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prelepo seosko domaćinstvo smešteno u mirnom selu u neposrednoj blizini Jagodina – savršena kombinacija prirodnog okruženja i dostupnosti gradskih sadržaja. Osnovne informacije: -Površina placa: oko 50 ari -Renovirana kuća – useljiva, sređena i spremna za život -Pomoćni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 344,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2021 - 110.000 €
07.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća sa velikim dvorištem i pomoćnim objektima, idealna za porodičan život sa puno prostora i komfora. Kuća je spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje, što omogućava lako organizovanje više odvojenih stambenih celina. Raspolaže sa 4 spavaće sobe, 3 kuhinje i 4....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 22.000 €
02.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 27.000 € na 20.265 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 20.265 €, 1351,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 27.000 €
24.02.2026 - 20.265 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.heroldo.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.320 € na 1.100 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 1.100 €, 82,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.05.2025 - 1.320 €
02.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2025.,

www.heroldo.com

Izdaje se poslovni prostor površine 82 m², smešten u jednom od najposećenijih turističkih delova grada, u neposrednoj blizini akva parka, tržnog centra, velikog gradskog parka, sportske hale, muzeja i zoološkog vrta. Lokacija nudi ogroman dnevni promet turista i lokalnog stanovništva,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 650 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 700 €
07.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se svetao i komforan stan ukupne površine 102 m². Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Stan je u potpunosti namešten i opremljen, spreman za useljenje. Troškovi su pristupačni. Postoji mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 250 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 350 €
24.02.2026 - 300 €
05.03.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se potpuno opremljen renoviran stan u dobro odrzavanoj zgradi u blizini osnovne skole , velikih marketa !Obavezan depozit u visini mesecne kirije. 42 m 2 2 1 0 .

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 3.025 € na 2.000 € dana 12.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 2.000 €, 360,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2025 - 3.025 €
12.02.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.heroldo.com

U samoj blizini autoputa i petlje Beograd-Niš izdajemo halu površine 360m2. Šleperski prilaz, parking... Sama lokacija omogućava dobre saobraćajne veze. Moguće je izdavanje vece kvadrature od 550m2 . Kontaktirajte nas za više informacija i razgledanje. 360 m 2 0 0 0 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>