• GoHome Professional
heroldo pala cena do 70 m2 do 83000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena do 70 m2 do 83000 eura zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena do 70 m2 do 83000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji

  • Za upit "heroldo pala cena do 70 m2 do 83000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 78000 eura (malo jeftiniji)
    • 87000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
08.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Ripanj kuća, 60m2, 18a, PR/0, čvrsto gorivo, parking, asfaltni put. Kuća u Ripnju na 150m od samog centra, nalazi se na placu od 18a koji je deljiv na dva dela. Širina placa do ulice je 47m2. Plac je u blagom padu, sa mogućnošću izgradnje stambenog objekta PR+1 ukupno 200m2.....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 26.000 € na 19.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.900 €, 12,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 26.000 €
08.05.2026 - 19.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi, u kompleksu Zelena Avenija, Skadarska - Tošin Bunar. Garažno mesto je na klackalici, novo i nekorišćeno. Površina je 12 m2. Cena je 26.000 Eur. Agencijska provizija 1000 eur. 069/2191-847 i 011/2283-734 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 34.900 € na 31.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 31.900 €, 18,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 34.900 €
04.03.2026 - 31.900 €
22.03.2026 - 34.900 €
08.05.2026 - 31.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

HIT KAO INVESTICIONO ZLATO ZA ČUVANJE VREDNOSTI VAŠEG NOVCA JE OVA RETKA PONUDA GARAŽE U ZGRADI SA CENTRALNIM GREJANJEM. SA SOPSTVENIM ELEKTRIČNIM BROJILOM, VODOM, U NEPOSREDNOJ BLIZINI VRTIĆA, ŠKOLE, GRADSKOG PREVOZA UZ MALO TRUDA POGODNA JE I ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STAN. GARAŽA....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 34.900 € na 31.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, KOVILOVO, 31.900 €, 18,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 34.900 €
09.03.2026 - 31.900 €
23.03.2026 - 34.900 €
11.05.2026 - 31.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

HIT KAO INVESTICIONO ZLATO ZA ČUVANJE VREDNOSTI VAŠEG NOVCA JE OVA RETKA PONUDA GARAŽE U ZGRADI SA CENTRALNIM GREJANJEM.SA SOPSTVENIM ELEKTRIČNIM BROJILOM, VODOM, U NEPOSREDNOJ BLIZINI VRTIĆA, ŠKOLE, GRADSKOG PREVOZA UZ MALO TRUDA POGODNA JE I ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STAN.GARAŽA 6,4....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 37.200 €
03.04.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! Retko u ponudi, garsonjera od 30m2 na Selenči! Odlična ivesticija za izdavanje, idealna za jednu osobu ili par. Stan se nalazi na Prvomajskom bulevaru na VIII spratu zgrade sa liftom. Lepo održavana zgrada sa parkingom oko zgrade. Grejanje je gradsko centralno - energana.....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Žitni Trg - jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 39.500 € na 36.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 36.000 €, 58,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 43.000 €
03.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 70 m2 do 83000 eura zadnjih 7 dana što jeftiniji (86)
  • heroldo pala cena do 70 m2 do 83000 eura što jeftiniji (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>