• GoHome Professional
heroldo pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "heroldo pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 54.000 € na 52.500 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 54.000 €
19.02.2026 - 52.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 3.025 € na 2.000 € dana 12.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 2.000 €, 360,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2025 - 3.025 €
12.02.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.heroldo.com

U samoj blizini autoputa i petlje Beograd-Niš izdajemo halu površine 360m2. Šleperski prilaz, parking... Sama lokacija omogućava dobre saobraćajne veze. Moguće je izdavanje vece kvadrature od 550m2 . Kontaktirajte nas za više informacija i razgledanje. 360 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, Kopaonik, 420.000 €, 90,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 460.000 €
17.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Potpuno opremljeni apartmani u prizememlju konaka Ras od 23m2, 22m2, 22m2 Prostor ispred apartmana od 7m2, 7m2, 4m2, 5m2 Sauna unutar prostora Svi apartmani su uknjiženi i mogu se pogledati uživo uz prethodno zakazivanje Moguće nastavljanje zakupa sa trenutnim zakupcem i vracanje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2024 - 60.000 €
02.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan koji je razrađen kao stan na dan. Budućem kupcu vlasnik predaje ne samo nekretninu već i razrađen biznis -izdavanje stan na dan što podrazumeva kompletnu logistiku izdavanja, fejzbuk i instagram nalog, buking nalog sa odličnim recenzijama te budući kupac bez muke ima....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 99.000 € na 85.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 85.000 €, 118,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2025 - 99.000 €
17.02.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo kuću na Karađorđevom brdu sa pogledom na grad , potpuno ograđenog dvorišta i placem pravougaonog oblika. Na samom placu pored kuće se nalazi pomoćni objekat(garaža, pomoćne prostorije i ozidan kamin) i letnjikovac! Kuća je izgrađena od čvrstog materijala , sa izolacijom....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.320 € na 1.100 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 1.100 €, 82,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.05.2025 - 1.320 €
02.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2025.,

www.heroldo.com

Izdaje se poslovni prostor površine 82 m², smešten u jednom od najposećenijih turističkih delova grada, u neposrednoj blizini akva parka, tržnog centra, velikog gradskog parka, sportske hale, muzeja i zoološkog vrta. Lokacija nudi ogroman dnevni promet turista i lokalnog stanovništva,....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 250.000 € na 190.000 € dana 12.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DESPOTOVAC, 190.000 €, 222,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.12.2025 - 250.000 €
12.02.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.heroldo.com

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske planine. Objekat je površine 220m2 i kompletno je završen u konstruktivnom smislu. Ima struju, vodu i kanalizaciju. Postavljena je stolarija....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 39.000 € na 35.000 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 39.000 €
03.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja, gradska voda, kanalizacija! Nije fiksna cena. 91 m 2 3 1 0 .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 94.000 € na 85.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2025 - 91.200 €
28.10.2025 - 104.000 €
22.11.2025 - 94.000 €
10.03.2026 - 85.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski". Stan sadrži: Dve komforne spavaće sobe Prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Terasu idealnu za odmor, sa prelepim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • heroldo pala cena (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>