• GoHome Professional
heroldo pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "heroldo pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 119.900 €
01.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 213.000 € na 206.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 206.000 €, 55,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 213.000 €
06.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Pariske komune Odličan stan, bez ulaganja u crvenim solterima. Stan je istočno orijentisan, uknjižen, odličnog rasporeda i brzo useljiv. Ag. provizija 2% .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 104.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa trpezarijom, dok....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 313.000 €
03.04.2026 - 296.000 €
24.04.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U srcu Starog grada, u zgradi koja je zbog svojih kulturnih i istorijskih vrednosti proglašena za kulturno dobro, u prilici smo da Vam predstavimo prelep trosoban stan u nadogradnji iz 2014. godine. Stan poseduje sve potrebne dozvole i uknjižen je na 55m2, plus terasa od 3m2. Sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.000 € na 132.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 139.000 €
01.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor? Predstavljamo vam unikatan stan na Labudovom brdu (ul. Serdara Janka Vukotića) koji nudi više od običnog kvadrata. ✨ ZAŠTO JE OVO VAŠ IDEALAN....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 313.000 €
03.04.2026 - 296.000 €
24.04.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Hilandarska, Jelene Ćetković, trosoban stan od 58m2, uknjižen na 55m2 plus terasa 3m2. Stan na četvrtom spratu od četiri, u predratnoj zgradi, nadogradnja iz 2014. Godine, kada je ugrađen i lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.800 € na 163.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 55,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 178.000 €
08.05.2026 - 166.800 €
10.05.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4. Stan je istočno orijentisan i gleda na mirno dvorište, što obezbeđuje prijatnu atmosferu i dovoljno prirodne svetlosti tokom dana. Nalazi se....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 35.000 € na 29.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 29.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Продајемо приземну кућу, површине 55 m2, смештену на парцели која има 216 m2, у Ужицу, у насељу Царина, на око 800 метара од медицинске школе. Кућа је реновирана пре 6 година, комплетно су замењени каблови за струју, водоводне и канализационе цеви, подови и столарија. Структуру куће....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 60 m2 zadnjih 14 dana što manji (240)
  • heroldo pala cena 60 m2 što manji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>