• GoHome Professional
heroldo pala cena 60 m2 što skuplji Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena 60 m2 što skuplji Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena 60 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "heroldo pala cena 60 m2 što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 129.800 € na 123.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.900 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 129.800 €
01.05.2026 - 123.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvoiposoban stan 59 m2, na 6.spratu. Stanov imamo u ponudi sa različitim spratnostima . Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da postanete vlasnik nekretnine na jednoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 395.000 € na 375.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 375.000 €, 63,00 m2 cca 5950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 395.000 €
03.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi imamo stan u strogom centru Beograda na Studentskom trgu u mirnoj ulici bez buke. Zgrada je izgradjena početkom 20. veka i ima lep mermerni ulaz. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja je open space sa kuhinjskim i trpezarijskim delom koja izlazi na veliku....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 395.000 € na 375.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 375.000 €, 64,00 m2 cca 5860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 395.000 €
01.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u centru Beograda, u ulici Zmaja od Noćaja. Stan se nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom i urednom fasadom koja je kulturno istorijska celina. Blizina ulice Kneza Mihaila, tvrđave Kalemegdan, škola, kafića i kulturnih sadržaja ovu lokaciju čini jedinstvenom.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 335.000 € na 310.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 310.000 €, 62,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 360.000 €
01.04.2026 - 335.000 €
04.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u salonskoj zgradi iz 1936. godine sa liftom, na Dorćolu, Gospodar Jovanova ulica, u neposrednoj blizini Studentskog trga. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 313.000 €
03.04.2026 - 296.000 €
17.04.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Hilandarska 2. 0, 58m2 (terasa 3m2), 4/4, EG/podno, inverter klime, lift, telefon, video interfon Na ekskluzivnoj lokaciji u ponudi stan, dvostrano orijentisan, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine sa svim dozvolama.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 330.000 €
20.03.2026 - 313.000 €
03.04.2026 - 296.000 €
24.04.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U srcu Starog grada, u zgradi koja je zbog svojih kulturnih i istorijskih vrednosti proglašena za kulturno dobro, u prilici smo da Vam predstavimo prelep trosoban stan u nadogradnji iz 2014. godine. Stan poseduje sve potrebne dozvole i uknjižen je na 55m2, plus terasa od 3m2. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi, na super lokaciji. Dvostrano je orijentisan istok-zapad. Zgrada nova, modernog dizajna, ulaz uredan i sredjen. Namestaj i tehnika su ukljuceni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 285.000 € na 265.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 265.000 €, 58,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Trga republike u ulici Jelene Ćetković, prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan na četvrtom spratu odlično održavane zgrade. Stan se nalazi u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine, sa liftom, tako da su 2014 zamenjene sve instalacije, stolarija i kompletno uređenje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 259.000 €, 59,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 310.000 €
09.04.2026 - 295.000 €
21.04.2026 - 270.000 €
07.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vodm ponudimo odličan izuzetno svetao dvosoban stan se nalazi u zgradi iz 60tih godina u blizini Lipovog lada.Zgrada je održavana sa interfona i liftom sa dva stana na spratu.Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,ostave,kupatila sa prirodnom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 310.000 €
10.04.2026 - 295.000 €
22.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu , u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja neophodnih za udoban gradski život, uključujući javni prevoz, prodavnice, škole, fakultete i brojne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 60 m2 što skuplji zadnjih 14 dana (240)
  • heroldo pala cena 60 m2 što skuplji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>