• GoHome Professional
heroldo pala cena što jeftiniji lođa Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo pala cena što jeftiniji lođa Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo pala cena što jeftiniji lođa Zadnjih 14 dana

  • Za upit "heroldo pala cena što jeftiniji lođa zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 72,00 m2 cca 1010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 69.000 €
30.11.2025 - 75.000 €
23.01.2026 - 80.000 €
22.04.2026 - 77.000 €
06.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 2.0, 72m2, 3/5, lift, uknjižen, hodnik, kuhinja, trpezarija ,lođa, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba,terasa,cg, održavan, dvostrano orijentisan, prelep pogled, podrum, parking, prevoz, prodavnica agencijska provizija 2 % .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 118.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 58,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Kotež 1, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3. 0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 136.000 € na 133.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 133.000 €, 45,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 136.000 €
01.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban stan površine 45m², uz dodatnih 8m² terase, u stambenom kompleksu u ulici Ristin potok. Lokacija je izuzetno pogodna — svega pet minuta od uključenja na autoput E75, dok se u neposrednoj blizini nalaze tri autobuske linije, što omogućava brzu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 136.000 € na 133.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 133.000 €, 45,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.000 €
01.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.500 € na 133.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 139.500 €
01.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Extra kvalitenam stan na Odličnoj lokaciji kod ABC, Zgrada poseduje lift, i odlično se održava. Stan jepo struktruri dvosoban, sređivan za sebe, extra odrađen. Dve odvojene velike sobe, kuhinja sa trpezarijom, lođa sa ostavom, kupatilo, i na spratu postoji zajednička prostorija sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 144.000 € na 138.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 138.000 €, 49,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 149.000 €
25.02.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan dvoiposoban stan (idealno adaptiran iz dvosobnog). U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Uknjižen na 49m2, mereno 51m2 + 2 lođe ukupne površine 10m2. Pripada mu i podrum od 15m2. Za svaku preporuku! Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 172.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja svetao, komforan i dvostrano orijentisan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bogoslovija, Palilula! Lokacija: Bogoslovija, na samo dva minuta od stadiona OFK Beograd i pet min od Vukovog Spomenika Grejna površina: 58 m² Terasa (lođa): 4 m²....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena što jeftiniji lođa zadnjih 14 dana (114)
  • heroldo pala cena što jeftiniji lođa (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>