• GoHome Professional
heroldo dvorište porasla cena što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište porasla cena što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište porasla cena što jeftiniji

  • Za upit "heroldo dvorište porasla cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 25.000 €
21.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju prelepa vikendica u prirodi, idealna za beg od gradske gužve. Nalazi se na samo 5 minuta lagane šetnje od reke Tise, u mirnom i prirodnom okruženju. Vikendica poseduje natkrivenu terasu, bazen, uređeno dvorište i prostor za druženje na otvorenom. Savršeno mesto za: • vikend....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 29.900 € na 33.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 33.000 €, 38,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 29.900 €
18.03.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 35.000 € na 40.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 40.000 €
04.08.2025 - 35.000 €
11.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
 
+34%

Promena cene sa 38.000 € na 51.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 51.000 €, 46,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 29.500 €
06.03.2026 - 38.000 €
22.04.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se adaptirana dvosobna kuća sa visokim plafonima veličine 46 m², funkcionalnog i komfornog rasporeda.Kuća je građena od čvrstog materijala, sa laminatom na podovima i pvc stolarijom. Grejanje je na struju. Obložena je demit fasadom. Priključci: gradska voda, kanalizacija,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 44.560 € na 52.430 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.430 €, 509,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 44.560 €
10.05.2026 - 52.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 509 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 24m dubinom od 21m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 42.100 € na 52.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.630 €, 511,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.100 €
10.05.2026 - 52.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 511 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 24m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište porasla cena što jeftiniji (336)
  • heroldo porasla cena što jeftiniji (41)
  • heroldo dvorište što jeftiniji (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>