• GoHome Professional
heroldo dvorište podrum što veći porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište podrum što veći porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište podrum što veći porasla cena

  • Za upit "heroldo dvorište podrum što veći porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+26%

Promena cene sa 650.000 € na 820.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BANJA, 820.000 €, 639,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 650.000 €
27.02.2026 - 820.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121485, 5a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Atraktivna kuća u centralnom delu Višnjicke....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 525.000 € na 700.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 700.000 €, 450,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 395.000 €
05.06.2024 - 525.000 €
05.04.2026 - 700.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, cela. Prelepo, moderno sredjena, renovirana kuća sa prelepim dvorištem punim zelenila i fontanom, kuća....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 140.000 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 160.000 €, 330,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća sa potkrovljem 250m2, lokal 25m2, manja kuća sa zasebnim ulazom 45m2, garaža 15m2, podrum 16m2, u odličnom stanju sa svim priključcima. Grejanje i topla voda na gas, alu stolarija, izolacija i fasada na placu od 4 ara, sa sredjenim dvorištem i urednom dokumentacijom.....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 470.000 € na 530.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 530.000 €, 329,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 470.000 €
15.03.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103299, 4.5a, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na placu od 450m2 dve stambene jedinice odmah useljive.U blizini cetar,vrtic,osnovna skola,srednja skola,igralista,ambulanta,za sve porodicne pogodnosti u mirnom delu salajke. Parking za dva vozila ispred....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 309.000 € na 329.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELE VODE, 329.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 360.000 €
24.10.2025 - 309.000 €
20.04.2026 - 329.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121516, 8a, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+42%

Promena cene sa 162.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 251,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 162.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta, bunar, gradska voda, trofazna struja. Prostorije:PO: letnja kuhinja, kotlarnica za grejanje, podrumske prostorije. PRIZEMLJE: 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 349.000 € na 399.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELE VODE, 399.000 €, 230,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 349.000 €
03.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetno zidan kuća, uknjižena i bez tereta. Nalazi se u mirnoj ulici, na sto metara od glavne ulice u kojoj je gradski prevoz, prodavnice i svi potrebni sardžaji za komforan život. Sastoji se iz tri zasebna trosobna stana na svakoj etaži, i potkrovlja koje može da se sredi i dobije....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 227.000 € na 232.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 232.000 €, 199,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 227.000 €
20.03.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA PRILIKA: Dva stana po ceni jednog na Petlovom brdu! Tražite dom za veliku porodicu, investiciju za izdavanje ili kombinaciju stana i kancelarije?....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 165.000 €, 150,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 160.000 €
27.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Goca vam nudi 2-etažnu kuću,150m2. Kuća ima dve zasebne etaže idealno za veliku ili dvojnu porodicu. Na donjem nivou ima dve spavaće sobe kao i veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trepezarijom, kao i kupatilo. Na drugom nivou su takođe tri velike spavaće sobe, kupatilo i kuhinja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište podrum što veći porasla cena (48)
  • heroldo podrum što veći porasla cena (1)
  • heroldo dvorište podrum što veći (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>