• GoHome Professional
heroldo dvorište najnovije što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište najnovije što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište najnovije što jeftiniji

  • Za upit "heroldo dvorište najnovije što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, JAGODINA, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2025.,

www.heroldo.com

Izdaje se prizemna kuća površine 50m², smeštena u širem centru grada, na mirnoj i lako dostupnoj lokaciji. Kuća je funkcionalna, idealna za samce, parove ili manju porodicu. Struktura: – Prizemna kuća – Dnevni boravak, kuhinja i kupatilo – Dvorište Prednosti: – Blizina svih važnih....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.500 €, 95,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.heroldo.com

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena je na prostranom placu od 7, 37 ari, savršena za sve koji sanjaju o bekstvu od svakodnevnog stresa. Okružena netaknutom prirodom, vikendica pruža....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 22.000 €
02.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.heroldo.com

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 25.000 €, 47,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kuća površine 47 m² na placu od 4, 24 ara, smeštena na mirnoj i izuzetnoj lokaciji u Brzanu. Objekat zahteva ulaganje, ali pruža savršenu osnovu da stvorite dom po svojoj meri – bilo da maštate o toplom porodičnom kutku, vikendici za beg od gradske gužve ili o pametnoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 56,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća nudi mogućnost dogradnje još jedne etaže, što je čini idealnim izborom kako za porodični život, tako i za poslovne namene. Iako ne poseduje veliko....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2025.,

www.heroldo.com

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost, u njoj su očuvane sve vitalne funkcije objekta, očuvano autentično Srpsko ognjište , restauracija krova je urađena u skorije vreme, temelj kuće....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 55.000 €, 160,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2025.,

www.heroldo.com

U srcu prelepe Ravne Reke, okružena netaknutom prirodom i čistim vazduhom, nalazi se izuzetna vikendica koja nudi savršenu priliku za odmor, život ili investiciju. Ova prostrana nekretnina prostire se na placu od čak 17, 61 ara, čineći je idealnim izborom za sve koji traže mir, komfor....

 
 
 
  Kuća, KOVAČEVAC, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2023. - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2023.,

www.heroldo.com

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave. Na samom placu se nalazi dosta voćki i to: 5 stabala trešanja, 10 stabala višanja, 1 stablo jabuka, 15 stabala krušaka, 110 stabala šljiva, 6 oraha, 5 kajsija, 4 lešnika, 15 kupina,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • heroldo dvorište što jeftiniji (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?