• GoHome Professional
heroldo dvorište barem 140 m2 prizemlje Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište barem 140 m2 prizemlje Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište barem 140 m2 prizemlje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "heroldo dvorište barem 140 m2 prizemlje zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Terazije, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Kapetan Mišinoj ulici, samostalnu u dvorištu uličnog objekta. Kuća je u celini renovirana i dizajnerski uredjena, svetla, sa sopstvenim uknjiženim dvorištem (171 m2). Sjajna lokacija, Pešačka udaljenost od strogog centra grada. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 273.000 €, 137,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka i veoma specifična nekretnina sa velikim potencijalom, idealna kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. U pitanju je celo prizemlje stambene zgrade, organizovano kao dve odvojene stambene jedinice sa dva posebna ulaza, što budućem vlasniku pruža više mogućnosti korišćenja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 145,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić kuća, 3. 0, 145m2 (terasa 10m2), PR+1+PTK, EG na struju, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 0. 56a Prodaje se porodična kuća u mirnoj ulici, u blizini bioskopa Voždovac. Kuća je završena 2013. godine i spratnosti je PR+1+PTK. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuća na Dorćolu, u mirnoj ulici koja pruža potpunu privatnost u samom centru grada. Kuća je nedavno kompletno renovirana, pažljivo osmišljena kao moderan i funkcionalan prostor, sa naglaskom na svetlost, otvorenost i povezanost enterijera sa spoljnim ambijentom. Ukupna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 440.000 €, 188,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća 188m², bez ulaganja – Altina Na prodaju je kvalitetno građena, funkcionalna i veoma komforna četvorosobna kuća površine 188m² (predata na legalizaciju 2003. god.), na placu od 4,5 ara, smeštena u mirnoj ulici u naselju Altina, u blizini marketa i javnog prevoza.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 698.000 €, 204,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 799.999 €, 204,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na prvom spratu kuće, smešten na izuzetnoj lokaciji, na placu površine 6 ari, što predstavlja retkost na tržištu nekretnina u Beogradu. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice – stana u prizemlju i ovog stana na prvom spratu, što omogućava visok nivo privatnosti....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 97.000 €, 213,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren, prizemlje i sprat. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo, u prizemlju je hodnik, malo kupatilo, kuhinja, trpezarija i veliki svetli....