• GoHome Professional
heroldo dvorište barem 130 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište barem 130 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište barem 130 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "heroldo dvorište barem 130 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 285.000 €, 128,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam modernu porodičnu kuću u mirnom delu Ledina, idealnu za porodičan život i uživanje u komforu novogradnje. Kuća je neuseljavana, površine 128m2, smeštena na placu od 3 ara, građena sa posebnim akcentom na kvalitet i dugotrajnost, uz upotrebu visoko kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i atraktivnom delu grada odmah ispod Belog dvora zastupamo odličan, uknjižen dvoetazni stan u Starom Košutnjaku. Posebna pogodnost je plac ispred kuce , uknjižena garaza, kao i prostrano dvorište. Kompletno opremljena, renovirana kuhinja izuzetno prostrana, 2 kupatila, 4....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.000 €, 138,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u srcu naše ravničarske Planine u Oazi Mira, Zelenila i Planinskog Vazduha kuću 138 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Uknjižena, Petosobna iz dve Etaže, Svetla i Funkcionalna, kvalitetno građena, ima veliku prelepu Verandu kao i nusprostorije grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju novija, potpuno nameštena kuća,sa velikim dvorištem i zelenilom. Kuća je uknjižena,vlasništvo 1/1, 155 m2, na potpuno ograđenom i sređenom placu površine 400m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, samo 8 km od centra grada, idealna za porodičan život i druženje sa prijateljima.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 77.250 €, 178,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se odlična salonska kuća pored samog kanala i lepe šumice. kuća je salonskog tipa gradnje, visina plafona je 3,10m. Kuća ima veliku dnevnu sobu, hodnik, veliku sobu, a koja se može pregraditi napraviti dve manje spavaće. Zatim ima veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 83.000 €, 120,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite više prostora, mira i prirode, a da ste i dalje brzo povezani sa gradom - ova nekretnina je ozbiljna prilika.Na prodaju kompletno adaptirana i uređena kuća u Stepanovićevu, spremna za odmah useljenje, bez dodatnih ulaganja.Struktura nekretnine:60 m2 stambenog prostora60....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 323.900 €, 120,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija 3 %, Novi Sad, Telep, 119 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište barem 130 m2 zadnjih 7 dana (52)