• GoHome Professional
heroldo dvorište barem 130 m2 potkrovlje porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište barem 130 m2 potkrovlje porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište barem 130 m2 potkrovlje porasla cena

  • Za upit "heroldo dvorište barem 130 m2 potkrovlje porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+16%

Promena cene sa 195.700 € na 226.600 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 226.600 €, 145,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 195.700 €
05.04.2026 - 226.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u Starim Ledincima, površine 145 m², idealna za miran i porodičan život u prirodnom okruženju Fruške gore. Kuća je spratna, sa dobro osmišljenim rasporedom prostorija: Prizemlje: prostran dnevni boravak u otvorenom konceptu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 216.300 € na 236.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 236.900 €, 148,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2025 - 230.000 €
22.08.2025 - 231.750 €
26.09.2025 - 216.300 €
20.03.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 298.700 € na 305.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 305.900 €, 189,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 203.940 €
11.02.2026 - 298.700 €
17.04.2026 - 305.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NOVA KUĆA, ADICE--- Agencijska šifra: 3000108. Prodaje se lepa kuća na Adicama, prizemlje ima 100m2 i useljivo je odmah, dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom zasebna. Centralno grejanje na struju i gas, dva odvojena sistema. Pvc....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 349.000 € na 399.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELE VODE, 399.000 €, 230,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 349.000 €
03.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetno zidan kuća, uknjižena i bez tereta. Nalazi se u mirnoj ulici, na sto metara od glavne ulice u kojoj je gradski prevoz, prodavnice i svi potrebni sardžaji za komforan život. Sastoji se iz tri zasebna trosobna stana na svakoj etaži, i potkrovlja koje može da se sredi i dobije....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. *LUX KUĆA* + GARAŽA KAĆ 240 m2 - plac 2,5 a. KUĆA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaže 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 220.000 € na 235.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BATAJNICA, 235.000 €, 284,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 220.000 €
03.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju: dve kuće funkcionalnog rasporeda sa dvorištem u Batajnici sa čistim papirima, vlasnik 1/1. Smeštene su na prostranom placu od 4.5ari u mirnom delu Batajnice, koji je novoizgrađenim putem odlično povezan sa centrom grada. Preko puta se nalazi crkva, a u blizini su svi potrebni....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 140.000 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PARAĆIN, 160.000 €, 330,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća sa potkrovljem 250m2, lokal 25m2, manja kuća sa zasebnim ulazom 45m2, garaža 15m2, podrum 16m2, u odličnom stanju sa svim priključcima. Grejanje i topla voda na gas, alu stolarija, izolacija i fasada na placu od 4 ara, sa sredjenim dvorištem i urednom dokumentacijom.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 520.000 € na 550.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 550.000 €, 513,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 520.000 €
24.04.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115657, novogradnja. Prodajem nov posovno stambeni kompleks od 513m2 na glavnom putu za Rumenku. Poslovno stambeni kompleks se nalazi na placu od 691m2 i sastoji se od tri objekta koji mogu da cine jednu celinu. Prvi objekat je od 55m2 i predvidjeno je da se koristi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište barem 130 m2 potkrovlje porasla cena (28)
  • heroldo barem 130 m2 potkrovlje porasla cena (2)
  • heroldo dvorište barem 130 m2 potkrovlje (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>