• GoHome Professional
heroldo dvorište barem 130 m2 do 48000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište barem 130 m2 do 48000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište barem 130 m2 do 48000 eura

  • Za upit "heroldo dvorište barem 130 m2 do 48000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, MALA MOŠTANICA, 47.850 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac u Maloj Moštanici, opština Obrenovac – 33 ari, idealan za gradnju i investiciju. Plac 33 ari – Mala Moštanica, Obrenovac Lokacija: Ravanička ulica, Mala Moštanica, opština Obrenovac Površina: 3.303 m² (33 ari) Pristup: Direktan izlaz na asfaltirani put Prevoz: Autobuska stanica....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 47.000 €, 127,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se novija kuća sa lokalom, u Turiji, a može se preurediti u samo stambeni objekat. U prizemlju kuće u uličnom delu se nalazi poslovni prostor predviđen za pekaru, koji je obložen keramičkim ploćicama sa sanitarnim čvorom,zatim jedna manja prostorija takođe sa ulazom iz ulice....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjižen, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), vertikala. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 53.000 € na 48.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjizen, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Beograd....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 151,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa potrebnom adaptacijom ili rekonstrukcijom sa pomoćnim objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Nekretnina je pogodna za adaptaciju ili rušenje i izgradnju novih objekata. Ukupna površina objekata iznosi:....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište barem 130 m2 do 48000 eura (141)
  • heroldo barem 130 m2 do 48000 eura (97)
  • heroldo dvorište do 48000 eura (8)
  • heroldo dvorište barem 130 m2 (38)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>