• GoHome Professional
heroldo dvorište Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište Zadnjih 14 dana

  • Za upit "heroldo dvorište zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 535.000 €, 109,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, dodatnog kupatila i dve terase, a orijentisan ka reci....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 122.500 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju odličnog porodičnog stana, 49 m² + terasa/dvorište 12 m². Stan se nalazi na Telepu, u mirnoj ulici, uvučenoj od buke, a na svega nekoliko minuta od ulice Heroja Pinkija. Idealna lokacija za porodice, sa kompletnom infrastrukturom u blizini. Struktura stana: dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan u samom centru Zemuna. Ima ukupno 72m2, uknjižen na 30m2. Nalazi se u neposrednoj blizini Zemunske bolnice i parka, unutar zajedničkog dvorišta. Sastoji se iz dva nivoa, na donjem se nalazi dnevna i jedna spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, dok....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 225.000 €, 178,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je na odličnoj lokaciji na 500 metara od Smederevskog puta, na 3 km od vrha Ustaničke i na 1 km od Mirijeva IV. Dovoljno udaljena od centra grada da se udobno osamite i uživate u prirodi i čistom vazduhu. Na placu od 5 ari nalazi se uknjižena kuća od 155 kvm građevinske površine....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 190.000 €, 113,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, Centar, Cara Lazara, 113m2 .. 113m2, PR/1, 5+, dupleks, gas, terasa, parking, izvorno, uknjižen. Odličan stan funkcionalnog rasporeda u centru Pančeva. U neposrednoj blizini stana nalaze se....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 34.140 €, 1707,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi livada 2.klase površine 1707 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći asfaltnim putem pored reke Lim . Građevinsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 317.000 €, 93,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Prodaje se četvorosoban stan u suterenu stambene zgrade, na atraktivnoj lokaciji nadomak Kalemegdana, Dunava, sportskog rekreativnog centrai Marine Dorćol. Stan je u lepoj i održavanoj predratnoj zgradi sa urednim haustorom, lepo sređenim zajedničkim dvorištem i rekonstruisanom fasadom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 264.000 €, 85,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najboljih pozicija na Vidikovcu prodaje se moderan dupleks 3.5, koji se vodi kao poslovni apartman, ali funkcioniše kao udoban porodični dom sa savršenim rasporedom. Prostire se na prizemlju i spratu, čineći ga idealnim za porodice, poslovnu upotrebu ili kombinaciju oba.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano