• GoHome Professional
heroldo dvorište što veći barem 140 m2 do 71000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo dvorište što veći barem 140 m2 do 71000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo dvorište što veći barem 140 m2 do 71000 eura pala cena

  • Za upit "heroldo dvorište što veći barem 140 m2 do 71000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 55.000 € na 46.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TELEČKA, 46.000 €, 133,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
17.04.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se od prizemlja i sprata povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje obuhvata ulazni hodnik, dve komforne sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 55.000 € na 46.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 46.000 €, 133,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 62.000 €
03.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća površine 133 m², smeštena na prostranom placu ukupne površine 1.382 m², u mirnom mestu Telečka, opština Sombor. Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se iz prizemlja i sprata, povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje sadrži: Ulazni hodnik Dve....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 30.000 € na 28.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 28.000 €, 127,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 30.000 €
15.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očuvana i održavana prizemna kuća u Sonti, površine 127 m², na placu od 446 m². Kuća je nameštena i odmah useljiva. Sastoji se od zatvorenog trema, hodnika, velike spavaće sobe, dečije sobe, prolazne sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i ostave. Krov u odličnom stanju.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište što veći barem 140 m2 do 71000 eura pala cena (15)
  • heroldo što veći barem 140 m2 do 71000 eura pala cena (3)
  • heroldo dvorište što veći do 71000 eura pala cena (3)
  • heroldo dvorište što veći barem 140 m2 pala cena (4)
  • heroldo dvorište što veći barem 140 m2 do 71000 eura (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.