• GoHome Professional
heroldo barem 150 m2 prizemlje do 49000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo barem 150 m2 prizemlje do 49000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo barem 150 m2 prizemlje do 49000 eura pala cena

  • Za upit "heroldo barem 150 m2 prizemlje do 49000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 48.000 €, 171,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 52.000 €
01.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prigrevica. Prodaje se spratna kuća, prizemlje sa spratom u osnovi 83m2, ukupno 171m2. Prizemlje se sastoji od sobe, kuhinje, kupatila, ostave i garaže. Na spratu,montažni deo, poseban ulaz, su smeštene dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 prizemlje do 49000 eura pala cena (17)
  • heroldo prizemlje do 49000 eura pala cena (1)
  • heroldo barem 150 m2 do 49000 eura pala cena (2)
  • heroldo barem 150 m2 prizemlje pala cena (1)
  • heroldo barem 150 m2 prizemlje do 49000 eura (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com