• GoHome Professional
feniks do 99000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 99000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 99000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "feniks do 99000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, 99.000 €, 6600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac u prelepoj ulici blizu centra Sopota. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 99.000 €, 1861,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Soko banje,Rtnja, Šarbanovacki put, do asfaltnog puta, struja u blizini,gradjevinsko zemljište. Za dodatne i nformacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux je upisana u registar....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 52m2, VP/2 Prodaje se stan površine 52m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je dvoiposoban i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1. 5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, PR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milana Mitrovi��a 3 deo, uknji��ena-Stvarna povr��ina-300m2 , ugovorna povr��ina-103.00m2, Prodaje se ku��a na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ru��i vetrova. Ku��a je u osnovi 103m2, u tri eta��e sa placem od 10ari koji je ogra��en , sa velikim vo��njakom. Gradska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Branka Ple��a��a, pr/2,-Stvarna povr��ina-33m2 , ugovorna povr��ina-33.00m2, Stan u ku��i (poseban ulaz i privatnost), Ima visinu prvog sprata! Prodaje se funkcionalan, svetao stan povr��ine 33m2, sme��ten u jednoj od najtra��enijih zona za miran porodi��ni ��ivot ili investiciju....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 98.800 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan na lepoj lokaciji na Paliluli. Površine je 58m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.500 €, 197,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj daje odličnu vidljivost i pristupačnost. U kući se nalazi glavna prodavnica u selu, što ovu ponudu čini posebno zanimljivom za investiciju.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 99000 eura zadnjih 7 dana (775)
  • feniks do 99000 eura (68)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>