• GoHome Professional
feniks do 89000 eura što manji Najnovije porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 89000 eura što manji Najnovije porasla c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 89000 eura što manji Najnovije porasla cena

  • Za upit "feniks do 89000 eura što manji najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 84000 eura (malo jeftiniji)
    • 93000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 85.000 € na 87.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana prodaje se funkcionalan lokal površine 23m², idealan za različite poslovne delatnosti. Ulica je jedna od prometnijih u gradu, što garantuje odličnu vidljivost i stalnu cirkulaciju ljudi. Lokal je pogodan za....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Delijski Vis, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.170 €
10.04.2026 - 70.570 €
24.04.2026 - 72.530 €
15.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 96.888 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.878 €
15.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.500 € na 90.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 87.500 €
15.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Odličan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora,....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 60.000 €, 106,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored prostorija. Stan poseduje ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevnu, kuhinju, kupatilo, dve zastakljene terase, ostavu. Ukoliko želite da pogledate....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUVI DO, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.500 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 89000 eura što manji najnovije porasla cena (14)
  • feniks do 89000 eura što manji porasla cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>