• GoHome Professional
feniks do 110000 eura lift zadnjih 7 dana pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura lift zadnjih 7 dana pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura lift zadnjih 7 dana pala cena što veći

  • Za upit "feniks do 110000 eura lift zadnjih 7 dana pala cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odličan raspored sa posebnim prostorom za veš i sušenje, kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 49 m2 (kao dva lokala od 16 m2 i 33 m2), parking mesto, starogradnja. U ponudi je poslovni prostor sa izlogom u Kumodraskoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 123.000 €
11.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura lift zadnjih 7 dana pala cena što veći (43)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>