• GoHome Professional
feniks do 110000 eura lift 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura lift 90 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura lift 90 m2 što manji

  • Za upit "feniks do 110000 eura lift 90 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

CENA DOGOVOR Dvostrano orijentisan stan na prelepom mestu u Vrnjačkoj Banji na 3 minuta peške od centra grada. Izdvojen na uzvišenju, izuzetno svetao tokom celog dana sa prelepim pogledom na šumu. Zgrada je uvučena u krug drugih stambenih zgrada sa velikim zelenim površinama i dečijim....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 82,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan trosoban stan površine 80m2 na odličnoj lokaciji, na visokom prizemlju od ukupno 2 sprata, u zgradi bez lifta.Sastoji se iz tri sobe, kuhinje, ostave, hodnika, kupatila, toaleta i dve terase. Na podovima se nalazi parket. Grejanje je gradsko centarlno sa alokatorima.....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 68.000 €, 82,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Alvadzinici, vojna zgrada, fasadna cigla, potpuno renoviran, bez ulaganja. Menjam za manji stan star kvalitetne gradnje u okruzenju ili prodajem. Grejanje na struju , el. kotao, ima prikljucak na toplovod, V sprat, liftU okviru cene u stanu ostaje nova inverter....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s490 Prodaje se predivan, svetao stan površine 82 m² u centru Mladenovca, moderno sređen i sa izvanrednim rasporedom prostorija. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti, idealnu za porodični život. Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.600 €, 82,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, duplex na Grbavici. Nekretnina se izdaje kompletno nameštena i idealna je za porodično stanovanje. Neposredna blizina dve osnovne škole, srednje šole, supermarketa, restorana i kafića. Za više informacija nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Šifra 14400 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 98.300 €, 83,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Na veoma primamljivoj lokaciji, na 3 minuta od venca, se prodaje dvoiposoban stan od 83m2 na prvon spratu. Zgrada je novije gradnje i nema lift. Stan ima odličan raspored prostorija sa pogledom na dvorište, poseduje hodnik, kupatilo, poseban toalet, dve spavaće sobe, jedna sa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura lift 90 m2 što manji (201)
  • feniks do 110000 eura 90 m2 što manji (9)
  • feniks do 110000 eura lift što manji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>