• GoHome Professional
feniks do 110000 eura lift što skuplji Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura lift što skuplji Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura lift što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "feniks do 110000 eura lift što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škole, vrtića, više trgovinksih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prestižnom kompleksu White Hill Residence u Novim Banovcima, prodaje se stan od 71 m² na visokom prizemlju (zgrada ima 5 spratova), sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan je potpuno opremljen i prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Podno grejanje na gas obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ljuba Vu��kovi��a, 4/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Vo��dovca, u ulici Ljuba Vu��kovi��a. Nalazi se na ��etvrtom spratu u dobro odr��avanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA pe��,u dnevnoj sobi je ugra��en klima ure��aj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.400 €, 43,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054381, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 43,48 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grčića Milenka, nalazi se nepokretnost koju nudimo. U neposrednoj blizini su Neimarski i Čuburski park, Šumice, prodavnice, tržni centri,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura lift što skuplji zadnjih 14 dana (300)
  • feniks do 110000 eura lift što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>