• GoHome Professional
feniks do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura lift što skuplji 90 m2

  • Za upit "feniks do 110000 eura lift što skuplji 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

CENA DOGOVOR Dvostrano orijentisan stan na prelepom mestu u Vrnjačkoj Banji na 3 minuta peške od centra grada. Izdvojen na uzvišenju, izuzetno svetao tokom celog dana sa prelepim pogledom na šumu. Zgrada je uvučena u krug drugih stambenih zgrada sa velikim zelenim površinama i dečijim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 72m2, na posledjem spratu zgrade. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, kupatila. Iz centralnog hodnika ulazi se u degažman gde se nalaze dve spavaće sobe i jos jedno kupatilo. Iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban delux stan,kompletno opremljen,na najatraktivnijoj lokaciji-centar.Struktura stana:dnevni boravak,kuhinja opremljena posudjem i svim sto je potrebno,2 spavace sobe,predsoblje,kupatilo,mali wc,ostava i terasa.U stanu je instalirana centralna klima,uredjaj -detektor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s490 Prodaje se predivan, svetao stan površine 82 m² u centru Mladenovca, moderno sređen i sa izvanrednim rasporedom prostorija. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti, idealnu za porodični život. Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 116.000 €, 93,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0 stan 93m2 pored Aviv Parka - novogradnja iz 2011. godine , na 4 spratu od 6 , lift , cg , 2 terase , 2 kupatila , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan - ima pogled na ceo grad . Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Kontakt agent : Jelena....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 115.370 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100323, I/IV, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 (201)
  • feniks do 110000 eura što skuplji 90 m2 (9)
  • feniks do 110000 eura lift što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>