• GoHome Professional
feniks do 110000 eura bazen 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura bazen 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura bazen 120 m2

  • Za upit "feniks do 110000 eura bazen 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 66.950 €, 119,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća na velikom placu od 1224 m2. Kuća je blizu centra, Doma zdravlja i svih potrebnih sadržaja za prijatan život. Kuća je mešovite gradnje, sad nedavno renovirana i useljiva je odmah. Kuća ima tri sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo, ostavu i lepu zastakljenu terasu,....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.500 €, 122,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2023.,

www.indomio.rs

122m2 , 11,45 ara placa, PR+PTK, grejanje na inverter klimu ili drva, internet, podrum, parking. Uknjižena. Uređena porodična kuća sa prelepim dvorištem za uživanje. Nalazi se u malom i mirnom mestu Uzdin na oko 60km od Beograda i na oko 40km od Pančeva. Sastoji se od 3 sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosobna kuća sa dvorištem koje je puno zelenila, u kraju koji pruža dosta privatnosti na Makovoj sedmici. Prizemlje kuće sadrži jednu centralnu prostoriju iz koje se ulazi u jednu zasebnu sobu, kupatilo i kuhinju sa ostavom i izlazom na dvorište. Na spratu se nalazi jedna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
20.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića, marketa. Stan je uknjižen na 110m2, donji nivo na 54m2, gornji na 56m2. Stan ima 120m2 korisne površine sa maksimalno iskorišćenim kosinama....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Kamenjaru! U mirnom okruženju, a ipak na samo nekoliko minuta od grada, izdaje se moderno opremljena kuća sa bazenom, đakuzijem, saunom i uređenim dvorištem. Prostran dnevni boravak i više spavaćih soba stvaraju osećaj topline, a cela kuća odiše komforom i prijatnom....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 92.700 €, 120,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se plac sa započetom izgradnjom kuće u blizini Bukovca. Plac se nalazi na samom kraju građevinske zone, a pred početak teritorije Nacionalnog Parka ''Fruška Gora.'' Zagarantovan mir i tišina, plac je izolovan u netaknutoj prirodi, a oko cele parcele imamo lep, lako prohodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 90.000 €, 117,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se novija renovirana kuća i poseban objekat - poslovni prostor, ugostiteljski objekat u radu, blizu centra Turije. Kuća i ugostiteljski objekat se nalaze na parceli od 1224 m2, sa lepo uređenim dvorištem i pomoćnim objektima. Kuća ima 117m2 i ima dve velike sobe i jednu manju,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 110.000 €, 117,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

ID 1115 Na prodaju kuća na Divčibarama ukupne površine 117m2 i placa 3,5 ara. Kuća ima dve odvojene stambene jedinice U prizemlju/suterenu kuće se nalazi garsonjera sa kuhinjom, dnevnom sobom, trpezarijom i kupatilom, koja ima zaseban ulaz. Gornji deo kuće se sastoji od dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna samostalna kuća površine 116m2 na placu površine 2504m2.Kuća je građena od čvrstog materijala sa laminatom i pločicama na podovima i betonskom pločom na plafonu, klasičnom stolarijom i demit fasadom. Kuća se sastoji iz hodnika, dnevnog boravavka koji ima izlaz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura bazen 120 m2 (50)
  • feniks bazen 120 m2 (1)
  • feniks do 110000 eura 120 m2 (6)
  • feniks do 110000 eura bazen (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>