• GoHome Professional
feniks do 110000 eura što veći klima barem 90 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura što veći klima barem 90 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura što veći klima barem 90 m2 pala cena

  • Za upit "feniks do 110000 eura što veći klima barem 90 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 77.000 € na 72.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 242,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 69.000 €
05.04.2026 - 77.000 €
10.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana kuća u Loznici, u Klupcima – 242 m² sa placem od 9 ari. Na samo 3 km od centra Loznice, u mirnom i zelenom delu grada, nudi se na prodaju prostrana i kvalitetno građena kuća površine 242 m² sa placem od 9 ari. Lokacija omogućava mirno porodično stanovanje, a sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 190,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2025 - 125.000 €
10.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IVANČA, 80.000 €, 160,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

USELJIVO ODMAH | NAMEŠTENO | TOP LOKACIJA Prodaje se retka nekretnina u samom centru Male Ivanče – kuća + poslovni prostor, idealna za život, rad ili sigurnu investiciju sa prihodima. 160 m² ukupne površine Uknjiženo 58 m² Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA – bez ikakvih ulaganja ✨ Svetao,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 43.000 € na 39.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 39.000 €, 123,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u Banatskom Karađorđevu - opština Žitište. Kuća je površine 123 m2, na prostranom placu od 28.78 ari. Sastoji se od četiri prostorije i toaleta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u selu. U zakupu je market godinama unazad. Mogućnost preuzimanja zakupa. Od priključaka poseduje trofaznu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 47.000 €, 120,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 49.000 €
08.05.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu selu u opštini Kovačica, na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju nameštena i sređena kuća. Kuća se nalazi u samom centru sela, ispred kuće veliki park Kuća se prodaje nameštena, sa svim uređajima i nameštajem koji se u njoj nalazi. Kuća, u stili "Vile" ima....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Za sve one koji vole boravak u mirnom okruženju i bez stresa, ova nekretnina je idealna. Na 2 kilometra od glavnog puta za Mladenovac a 10km od centra i Selters banje. Na placu od 14 ari, sagrađena je nova prizemna kuća, kompletno nameštena i opremljena. Tri sp. sobe, dnevni boravak....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 55.000 €
14.09.2025 - 65.000 €
21.09.2025 - 70.000 €
17.12.2025 - 65.000 €
22.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura što veći klima barem 90 m2 pala cena (32)
  • feniks do 110000 eura što veći barem 90 m2 pala cena (1)
  • feniks do 110000 eura što veći klima barem 90 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com