• GoHome Professional
feniks do 110000 eura što veći do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura što veći do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura što veći do 80 m2

  • Za upit "feniks do 110000 eura što veći do 80 m2" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 841 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • pogodan
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.feniks.rs

Prodaje se porodična kuća od 85m2 na prelepom imanju od 42 ara na Kosmaju. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, veranda i podrum. Plac je bogat voćnjakom i orahovim stablima . Vrbnička česma.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.feniks.rs

Lep prostran stan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom i terasom. Ima jedno kupatilo i ostavu. Nalazi se u blizini Južnog bulevara koji ga povezuje sa gradom i u blizini su prodavnice, ṣ̌kola, vrtic i drugi potrebni sadrẓ̌aji. Jednu autobusku stanicu je udaljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 900 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.feniks.rs

Stan se nalazi na Voždovcu, u naselju Vojvode Vlahovića, preko puta osnovne škole. Nalazi se na dugom spratu. Kompletno namešten, u odličnom stanju i izdaje se na duže vreme. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.feniks.rs

Stan za izdavanje na Vračaru u mirnoj ulici ,smešten na četvrti sprat novije zgrade sa liftom .Odlična lokacija, sa velikim brojem autobuskih stajališta u neposrednoj blizini povezuje ovaj deo grada sa centrom i Novim Beogradom. U neposrednoj blizini se nalaze marketi, komercijalni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.100 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 800 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Retko u ponudi. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 780 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 750 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.feniks.rs

Idavanje 3.5 stana za poslovni prostor ili za stanovanje kod Liona, salonac, na prvom spratu zgrade bez lifta. Grejanje na norveške radijatore i klime, ima francuski balkon, renoviran pre tri godine. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 640 € na 580 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 580 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 700 €
21.11.2025 - 690 €
02.02.2026 - 640 €
11.03.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.feniks.rs

Stan se nalazi u dobrom rezidencijalnom delu Dedinja, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada putem gradskog prevoza. Laka dostupnost auto-puta, kao i Novog Beograda. Internacionalne škole i vrtići se nalaze na svega 5-10 min. hodom od zgrade. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.feniks.rs

Stan u početnom i najlepšem delu Karaburme, dve stanice od Bogoslovije, odmah iza Omladinskog stadiona. Vlade Ilića.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.feniks.rs

Dvosoban stan sa velikom terasom. Sastoji se od male sobe i velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 108.600 €, 49,36 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.feniks.rs

Surčin, luksuzna novogradnja, treći sprat sa liftom, predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna, spavaća soba, velika terasa. Vojvođanska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.feniks.rs

Garažno mesto je u ceni. Terasa 40m2 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.feniks.rs

U neposrednoj blizini Vera u zgradi koja je okružena zelenilom nalazi se ovaj stan. Adaptibilan je na više načina i prilagoditi se potrebama kupca. Stanu pripada zidani pripadajući podrum od 9m2. Zgrada je lepo održavana i u blizini se nalazi gradski prevoz. Grejna površina stana....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 590 € na 550 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 590 €
20.02.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.feniks.rs

U srcu grada kod Politike, izdaje se potpuno nov, namešten dvoetažni stan od 46m2. Donji nivo: dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo spavaća soba. Stan ima klimu. Režije uključene u cenu (plaća vlasnik). Pogodan za jednu osobu ili par. Izdaje se na duži period. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 600 €, 46,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 650 €
20.03.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.feniks.rs

Izdaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u Zemunu, u blizini ulice Tošin bunar. Prostor se nalazi na prvom spratu novogradnje Zelena avenija, inače kvalitetnog arhitektonskog i estetskog dizajna za koji se pobrinuo renomirani investitor. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Lep, funkcionalan stan sa izuzetnim rasporedom. Ulazni hodnik vodi u open space sa kuhinjom, trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo. Iz dnevne sobe se ulazi u dve manje spavaće sobe i svaka ima izlaz na terasu. Veoma dobra lokacija blizina svih sadržaja potrebnih za život i odlična....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 93.500 € na 95.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2025 - 76.570 €
07.04.2025 - 80.600 €
14.05.2025 - 88.660 €
04.06.2025 - 78.585 €
29.10.2025 - 83.850 €
03.11.2025 - 88.150 €
13.02.2026 - 98.900 €
20.03.2026 - 93.500 €
10.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.feniks.rs

Novogradnja, Surčin, blizina pekara, prodavnica, škole, vrtića. Vojvođanska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.feniks.rs

Nekretnina je kompletno sređena, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Može da se koristi kao poslovni prostor, stan ima opremljenu kuhinju i kupatilo. Mesečno plaćanje. Depozit u visini jedne mesečne kirije. Postoji mogućnost parking mesta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.feniks.rs

Jovanke Radaković.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 41,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Stan je na odličnoj lokaciji, na drugom spratu stambene zgarde za kolektivnu gradnju. Uknjižen. Dvostrano orijentisan. Ladne vode.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 180 €, 41,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.feniks.rs

Stan za magacin na odličnoj lokaciji na Altini, po strukturi dvosoban, renoviran, ima parking pored zgrade. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.600 €, 38,50 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.feniks.rs

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Nikole Altomanovića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 77.000 €, 38,50 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 117.000 €, 36,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.feniks.rs

Funcinalan stan na drugom spratu od ukupno sedam, na odličnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan sa otvorenim pogledom. Velika lođa koja pruža razne mogućnosti. Stan je svetao, dobro organizovan kako za život, tako i kao inesticija za izdavanje. Gospićka.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.feniks.rs

Izdaje se odlicno sredjen jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u Majke Jevrosime ulici. Centralna lokacija, blizu svih sadrzaja i samog centra. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.feniks.rs

Dobro održavan stan, jednosoban, na prvom spratu u Paviljonima na 150m od okretnice busa 16. U blizini je pošta, škole, maxi, gradski autobus i svi ostali sadržaji potrebni za udoban život.. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 80.600 €, 31,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.feniks.rs

Lokal orijentisan ka ulici sa izlogom, bliže ulici Gospodara Vučića. Subotička.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 350 €
20.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 370 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.11.2025 - 500 €
31.12.2025 - 400 €
25.02.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 82.000 €, 23,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.feniks.rs

Crvena fasadna cigla u najlepšem delu Voždovca između Vojvode Stepe i Jove Ilića, u delu kod crkve i Maksija. Može funkcionisati i kao stambena jedinica i kao lokal, pošto postoji ulaz i iz zgrade i sa mirnog dela ulice. Lokali koji postoje u toj zgradi rade i dobra su investicija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 400 €
10.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.feniks.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Blok 29, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 26.000 €
16.03.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.feniks.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Bulevar Zorana Đinđića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-41 (od ukupno 41)

<< <1> >>