• GoHome Professional
feniks do 110000 eura što veći Zadnjih 14 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 110000 eura što veći Zadnjih 14 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 110000 eura što veći Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "feniks do 110000 eura što veći zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-38%

Promena cene sa 23.500 € na 14.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, RAŠKA, 14.500 €, 46820,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 23.500 €
01.05.2026 - 14.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište – Lopatnica, 4,68 ha Na prodaju zemljište ukupne površine 4,68 hektara, koje se nalazi u selu Lopatnica, na oko 25 km od Kraljeva. Veći deo parcele prekriven je hrastovom šumom, što ovu nekretninu čini idealnom za ulaganje ili korišćenje u svrhe seoskog turizma....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 17.000 €, 19773,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
10.05.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se voćnjak sa 18 godina starim sadnicama jabuke sorte Mucu, Ajdared, Jonogold i Greni u punom rodu. Ima ukupkno oko 2800 sadnica. Voćnjak ima sistem za navodnjavanje. Nalazi se u Ljutovu. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UMKA, 89.000 €, 14700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 105.000 €
13.08.2025 - 97.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na samom ulazu u Umku, uknjižen plac na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Na dve parcele ukupno 147 ari gradsko-građevinsko zemljište. Plac se nalazi na staroj pruzi u ulici Borisa Andruševića. Asfalt do placa, voda i struja. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 89.000 €, 14700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €, 13956,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 78.000 €
21.04.2026 - 68.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Gročanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ARANĐELOVAC, 50.000 €, 11000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 65.000 €
13.03.2026 - 62.000 €
23.03.2026 - 60.000 €
06.04.2026 - 57.000 €
17.04.2026 - 55.000 €
06.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac šumskog i poljoprivrednog zemljišta u selu Banji kod Aranđelovca. Lokacija izuzetna pored glavnog puta i u blizini fabrike Knjaz Miloš. Mogućnost prebacivanja u građevinsko zemljište. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Miloš....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 95.000 € na 85.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 85.000 €, 7700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 115.000 €
12.04.2026 - 95.000 €
10.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac uz glavnu ulicu u Vraniću. Idealan za kuću i vikendicu, voćnjak, baštu Pod nagibom, ograđen, mogućnost podele na parcele. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Milosava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, OSTRUŽNICA, 34.000 €, 7500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 37.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131411, uknjizen, njiva. Plac pravougaonog oblika, ima lep pogled. Zemljani put je u duzini od 200m pre toga asfaltni. Struja voda na 250m. Plac je gradsko gradjevinsko zemljiste, njiva 3 klase. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 34.000 €, 7500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 37.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131411, uknjižen, njiva. Plac pravougaonog oblika, ima lep pogled. Zemljani put je u duzini od 200m pre toga asfaltni. Struja voda na 250m.Plac je gradsko građevinsko zemljiste, njiva 3 klase. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 80.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELO POLJE, 70.000 €, 3800,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac od 38ari na Valjeskom putu, Piroman, Obrenovac, ukjnižen, može da se uvede voda i struja. Na placu postoje dva objekta koja nisu uknjižena, plac je na dobrom mestu, cena nije fiksna. 24 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 110000 eura što veći zadnjih 14 dana pala cena (475)
  • feniks do 110000 eura što veći pala cena (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>