• GoHome Professional
feniks do 100000 eura lift 90 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 100000 eura lift 90 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 100000 eura lift 90 m2 što veći

  • Za upit "feniks do 100000 eura lift 90 m2 što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 92.800 €, 98,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen komforan stan u novogradnji, površine 98 m² (58m² stan + 39,96 m² terasa) u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti, dvostrano orjentisan. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 68.600 €, 98,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na šestom spratu u strogom centru grada. Sadrži veliku terasu. Zgrada ima lift. Dvostrano orijentisan. Depozit obavezan. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.600 €, 97,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, kompletno namešten dupleks površine 97 m², koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je funkcionalno organizovan, prostran i idealan za porodicu ili višečlano domaćinstvo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaćih soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,konforan, kompletno opremljen stan,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,predsoblje,3 sobe, kupatilo, toalet, terasa,dvorišno orijentisan mirno,uveden je internet u stanu,dozvoljeni su kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 110.000 €, 97,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan na 7. spratu, lift ide do 6. sprata, dvostran, dve terase, dve klime Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.350 €, 97,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep i komforan troiposoban stan u centru. Površine je 97m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju punom zelenila i parkova, izdaje se prazan stan idealan za porodični život. Prostire se na funkcionalnom rasporedu koji obuhvata prostranu dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, dodatni toalet i terasu koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 76.800 €, 96,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima 2 terase, 2 kupatila, u jednom je tus kabina a u drugom djakuzi kada. Takodje je ugradjena masina za sudove, postoji i mikrotalasna rerna kao i sve ostalo od opreme. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100000 eura lift 90 m2 što veći (167)
  • feniks do 100000 eura 90 m2 što veći (9)
  • feniks do 100000 eura lift što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>