• GoHome Professional
feniks do 100000 eura što skuplji 90 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 100000 eura što skuplji 90 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 100000 eura što skuplji 90 m2 pala cena

  • Za upit "feniks do 100000 eura što skuplji 90 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.000 €, 92,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.190 €
01.10.2025 - 72.100 €
15.10.2025 - 65.000 €
14.01.2026 - 60.000 €
20.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem dvoiposoban stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru kod pijace. Stan ima lepu i prostranu terasu od 36m2, a stambeni deo je površine 56m2, što ukupno iznosi 92m2. Stan se nalazi na I spratu vile sa posebnim ulazom. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini bolnice, marketa, škola, apoteka i svih važnih gradskih sadržaja. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,dve prostrane spavaće sobe,izdvojene kuhinje,hodnika,kupatila,manjeg....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa. Smešten u neposrednoj blizini centra, na lokaciji koja spaja energiju centra i komfor modernog stanovanja. Na samo nekoliko koraka nalaze....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 110.000 €
19.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

MOGUĆA KUPOVINA PUTEM STAMBENOG KREDITA! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan površine 85m²+ terasa koja ima preko 10m2, idealno pozicioniran u samom centru grada. Nalazi se u zgradi novije gradnje, koja poseduje lift i uredno održavane zajedničke prostorije. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 96,77 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Vlaška udaljenom nekoliko kilometara od Mladenovca prodajemo novu prizemnu kuću na placu od 14ari sa prelepim pogledom na Kosmaj. Tri sobe, kupatilo, opremljena novim nameštajem, kuhinjom i kvalitetnom belom tehnikom, aluminijumskim prozorima sa komarnicima i roletnama.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Za sve one koji vole boravak u mirnom okruženju i bez stresa, ova nekretnina je idealna. Na 2 kilometra od glavnog puta za Mladenovac a 10km od centra i Selters banje. Na placu od 14 ari, sagrađena je nova prizemna kuća, kompletno nameštena i opremljena. Tri sp. sobe, dnevni boravak....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.menadzer.biz

Vlaška - Plac 14 ari ograđen plastificiranom žicom sa 2 kapije - Voćke, vinograd - Bunar dubine 30 metara sa betonskim prstenovima i česma u dvorištu - Odlična nova prizemna kuća sa najboljim materijalima dosad neuseljavana - U njoj 3.5 stan 97 m2 - 2 nove inverter klime - Asfalt,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100000 eura što skuplji 90 m2 pala cena (80)
  • feniks do 100000 eura što skuplji pala cena (7)
  • feniks do 100000 eura što skuplji 90 m2 (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>