• GoHome Professional
feniks do 100000 eura što manji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 100000 eura što manji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 100000 eura što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "feniks do 100000 eura što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.400 €, 48,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u Donjoj Vrežini. Površine je 48m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Na podu je parket, stolarija je drvena, grejanje je na struju. Nalazi se u mirnijem....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 49.900 €, 12,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Omladinskih brigada, -1, uknji��ena-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-12.00m2 Gara��no mesto u Westu 65 na nivou -1. Odli��na pozicija, pored stuba. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 34.900 €, 12,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Balkanska, pr/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tr��nom centru u prizemlju. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. Garaza je sirine 2,5m i duzine 5m. Ima struje. Nalazi se na prizemlju. U sastavu zajednickog....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 26.000 €, 13,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Investirajte u sigurnost svog vozila u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta. Nudimo izbor garažnih mesta različitih kvadratura, raspoređenih na više nivoa. Objekat odlikuju reprezentativan ulaz, praktičan pristup i moderan sistem video nadzora, pružajući vam maksimalan komfor....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 14,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša(Centar)Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša. Nalazi se u delu pre TC Kalče.Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozvati agenciju Gigant lux 064-538-11-99, 064-616-98-20, 018-257-244 .