• GoHome Professional
feniks do 100000 eura što jeftiniji do 13 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks do 100000 eura što jeftiniji do 13 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks do 100000 eura što jeftiniji do 13 eura/m2

  • Za upit "feniks do 100000 eura što jeftiniji do 13 eura/m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 766 eura
    • do 958 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • renovirano
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 180 €, 41,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.feniks.rs

Stan za magacin na odličnoj lokaciji na Altini, po strukturi dvosoban, renoviran, ima parking pored zgrade. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 300 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.feniks.rs

Odlican stan na Karaburmi.Stan se nalazi u novoj zgradi sa velikom terasom.Stan poseduje dve spavace sobe,dnevnu sobu,kupatilo,wc,terasu.Odlican za poslovni prostor ili za zivot. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 370 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.11.2025 - 500 €
31.12.2025 - 400 €
25.02.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 350 €
20.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 400 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.feniks.rs

Odličan prazan stan na Retenziji, na samoj granici između Zemuna i Novog Beograda, u neposrednoj blizini Hotela Jugoslavija sa jedne i Bulevara Mihajla Pupina sa druge strane. Reka Dunav sa lepo uređenim šetalištem i prostorom za rekreaciju se nalazi na pešačkoj udaljenosti od stana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.feniks.rs

Dobro održavan stan, jednosoban, na prvom spratu u Paviljonima na 150m od okretnice busa 16. U blizini je pošta, škole, maxi, gradski autobus i svi ostali sadržaji potrebni za udoban život.. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.feniks.rs

Nekretnina je kompletno sređena, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Može da se koristi kao poslovni prostor, stan ima opremljenu kuhinju i kupatilo. Mesečno plaćanje. Depozit u visini jedne mesečne kirije. Postoji mogućnost parking mesta. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.feniks.rs

Dvosoban stan sa velikom terasom. Sastoji se od male sobe i velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 590 € na 550 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 590 €
20.02.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.feniks.rs

U srcu grada kod Politike, izdaje se potpuno nov, namešten dvoetažni stan od 46m2. Donji nivo: dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo spavaća soba. Stan ima klimu. Režije uključene u cenu (plaća vlasnik). Pogodan za jednu osobu ili par. Izdaje se na duži period. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 640 € na 580 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 580 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 700 €
21.11.2025 - 690 €
02.02.2026 - 640 €
11.03.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.feniks.rs

Stan se nalazi u dobrom rezidencijalnom delu Dedinja, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada putem gradskog prevoza. Laka dostupnost auto-puta, kao i Novog Beograda. Internacionalne škole i vrtići se nalaze na svega 5-10 min. hodom od zgrade. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 600 €, 46,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 650 €
20.03.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.feniks.rs

Izdaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u Zemunu, u blizini ulice Tošin bunar. Prostor se nalazi na prvom spratu novogradnje Zelena avenija, inače kvalitetnog arhitektonskog i estetskog dizajna za koji se pobrinuo renomirani investitor. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 600 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.feniks.rs

Poslovni prostor od 90m2 na prvom spratu idealan za kancelariju. Zaseban ulaz. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 750 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.feniks.rs

Idavanje 3.5 stana za poslovni prostor ili za stanovanje kod Liona, salonac, na prvom spratu zgrade bez lifta. Grejanje na norveške radijatore i klime, ima francuski balkon, renoviran pre tri godine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 780 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.feniks.rs

Lep prostran stan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom sa trpezarijom, kuhinjom i terasom. Ima jedno kupatilo i ostavu. Nalazi se u blizini Južnog bulevara koji ga povezuje sa gradom i u blizini su prodavnice, ṣ̌kola, vrtic i drugi potrebni sadrẓ̌aji. Jednu autobusku stanicu je udaljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 800 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Retko u ponudi. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 900 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.feniks.rs

Stan se nalazi na Voždovcu, u naselju Vojvode Vlahovića, preko puta osnovne škole. Nalazi se na dugom spratu. Kompletno namešten, u odličnom stanju i izdaje se na duže vreme. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.feniks.rs

Stan za izdavanje na Vračaru u mirnoj ulici ,smešten na četvrti sprat novije zgrade sa liftom .Odlična lokacija, sa velikim brojem autobuskih stajališta u neposrednoj blizini povezuje ovaj deo grada sa centrom i Novim Beogradom. U neposrednoj blizini se nalaze marketi, komercijalni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.feniks.rs

Veoma lep i moderan stan, sa divnim pogledom sa terase. U mirnom kraju, prostran i idealan za porodicu. U blizini se nalaze autobuske stanice koje povezuju lokaciju sa centrom, park, škole i vrtići, kao i BEO tržni centar. Stan je trosoban, poseduje novu kožnu garnituru, okrečen je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 120,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 300,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2024.,

www.feniks.rs

Izdaje se magacinsko-kancelarijski prostor povrsine 300m2 u Kumodrazu. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 1.050 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.feniks.rs

Odličan prostran prostor u centru Ovče (15km od Terazija), pogodan za proizvodnu halu ili magacin. prostor se sastoji iz dve velike celine koje su povezane i dva manja dela (kancelarija i toalet). .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.100 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 145,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Odličan poslovni prostor za iznajmljivanje smešten u centralnu zoni Vračara, na svega nekoliko minuta hodom od Kalenić pijace, Gradića Pejton i Trga Slavija. Prostor se nalazi na visokom prizemlju, u poslovnoj zgradi koja je odlično održavana, obezbeđena video nadzorom i alarmom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 2.485 €, 355,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.feniks.rs

Izdaje se poslovni prostor , pogodan za razne namene , i to magacin , manji proizvodni pogon , radionicu... .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 3.000 €, 291,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BARAJEVO, 3.000 €, 500,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.feniks.rs

U ponudi je poslovni objekat za izdavanje, smešten na izuzetno frekventnoj lokaciji na Ibarskom putu, opština Barajevo, sa direktnim pristupom sa Ibarske magistrale, što obezbeđuje odličnu vidljivost i jednostavan prilaz za sva vozila. Ukupna površina objekta iznosi 500 m², raspoređena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 4.320 €, 540,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.feniks.rs

.

 
 
 
  Plac, DRAŽEVAC, 13.000 €, 2027,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2024.,

www.feniks.rs

Kupac plaća agencijku proviziju u iznosu od 1.000 evra. Put za Vranić.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 25.000 €, 2300,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2021 - 25.000 €
09.06.2023 - 20.000 €
22.08.2025 - 22.000 €
11.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2021.,

www.feniks.rs

Plac u najmirnijem delu Grocke u naselju Sedlarac, koji je udaljen 400m od Smederevskog puta i 800m od Dunava. Na placu postoji kuća 59m2 koja nije uknjižena. Plac se vodi mkao gradsko građevinsko zemljište. Sedlarac.

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 41.000 €, 18700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.feniks.rs

Super obradivo zemljišta I klase pogodno za uzgajanjeraznih vrsta žitarica kao i za voćnjak. U blizini zemljišta nalazi se sistem za navodnjavanje koji je lako dovesti na već obradivo zemljište. Na jednom delu zemljišta dozvoljena je gradnja porodične kuće i to na osnovu stare porodične....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 70.000 € na 90.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BARAJEVO, 90.000 €, 12197,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.06.2024 - 70.000 €
03.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.feniks.rs

Barajevo, Vranić, 122 ara .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 38)

<< <1> >>