• GoHome Professional
feniks barem 100 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks barem 100 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks barem 100 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana pala cena što veći

  • Za upit "feniks barem 100 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana pala cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 120.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKI MOKRI LUG, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep plac kod Kocke, samo 200 metara od Smederevskog puta, blizu puta za Mirijevo. Plac je blago nagnut, što ga čini idealnim za gradnju kuće iz snova ili investicionog objekta. Sve što vam treba za udoban život je na dohvat ruke – kompletna infrastruktura u neposrednoj....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 17.000 €, 19773,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
10.05.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se voćnjak sa 18 godina starim sadnicama jabuke sorte Mucu, Ajdared, Jonogold i Greni u punom rodu. Ima ukupkno oko 2800 sadnica. Voćnjak ima sistem za navodnjavanje. Nalazi se u Ljutovu. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UMKA, 89.000 €, 14700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 105.000 €
13.08.2025 - 97.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na samom ulazu u Umku, uknjižen plac na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Na dve parcele ukupno 147 ari gradsko-građevinsko zemljište. Plac se nalazi na staroj pruzi u ulici Borisa Andruševića. Asfalt do placa, voda i struja. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 89.000 €, 14700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €, 13956,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 78.000 €
22.04.2026 - 68.000 €
10.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Smederevo, okolina - Gročanska plac, 139.56a Izuzetna prilika za vinograde! U ponudi veći broj parcela (šest parcela) u opštini Smederevo. Četiri parcele KO Smederevo spojene su u jednu, a do druge dve KO Udovice dolazi se putem koji prolazi kroz zajedničku parcelu (pravo prolaza).....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €, 13956,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 78.000 €
21.04.2026 - 68.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Gročanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 95.000 € na 85.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARAJEVO, 85.000 €, 7700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 115.000 €
12.04.2026 - 95.000 €
10.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac uz glavnu ulicu u Vraniću. Idealan za kuću i vikendicu, voćnjak, baštu Pod nagibom, ograđen, mogućnost podele na parcele. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Milosava....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 80.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELO POLJE, 70.000 €, 3800,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac od 38ari na Valjeskom putu, Piroman, Obrenovac, ukjnižen, može da se uvede voda i struja. Na placu postoje dva objekta koja nisu uknjižena, plac je na dobrom mestu, cena nije fiksna. 24 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEGALJICA, 50.000 €, 2900,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac u Vrčinu, na 3 km od centra -29 ari -Informacija o lokaciji: dozvoljena izgradnja stambenih objakata -Infrastruktura: izlaz na asfaltni put, struja dovedena do placa, gradski vodovod na udaljenosti od 100 m -Konfiguracija terena:pod blagim nagibom, pravougaonog oblika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 133.700 € na 129.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 129.000 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 137.800 €
25.03.2026 - 133.700 €
10.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac na prodaju u Pinosavi. U podnožju Avale, u blizini Instituta ''Jaroslav Černi'' nalazi se ovaj plac koji je gradsko-građevinsko zemljište. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Teren je blago nagnut, raščišćen od rastinja. Plac je širine oko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 do 120000 eura zadnjih 7 dana pala cena što veći (92)
  • feniks barem 100 m2 do 120000 eura pala cena što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>