• GoHome Professional
feniks barem 100 m2 do 120000 eura što skuplji zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks barem 100 m2 do 120000 eura što skuplji zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks barem 100 m2 do 120000 eura što skuplji zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "feniks barem 100 m2 do 120000 eura što skuplji zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 120.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKI MOKRI LUG, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prelep plac kod Kocke, samo 200 metara od Smederevskog puta, blizu puta za Mirijevo. Plac je blago nagnut, što ga čini idealnim za gradnju kuće iz snova ili investicionog objekta. Sve što vam treba za udoban život je na dohvat ruke – kompletna infrastruktura u neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 130.000 €, 981,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
11.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela koja se nalazi u Rakovcu, potes Salaksije, sa panoramskim pogledom prema gradu. Izgradnja novog mosta čini ovu lokaciju idealnom za izgradnju porodične kuće. -Površina 984m2 -Front 30m cca -Pravilan oblik parcele (kvadrat) -Lokacijski uslovi -Projekat arhitekture....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 133.700 € na 129.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 129.000 €, 2800,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 137.800 €
25.03.2026 - 133.700 €
10.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac na prodaju u Pinosavi. U podnožju Avale, u blizini Instituta ''Jaroslav Černi'' nalazi se ovaj plac koji je gradsko-građevinsko zemljište. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Teren je blago nagnut, raščišćen od rastinja. Plac je širine oko....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 122.500 € na 112.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MRAMORSKO BRDO, 112.500 €, 160,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 122.500 €
08.05.2026 - 112.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa odličnim rasporedom i upotrebom savremenih i kvalitetnih materijala. U donjem delu kuće je predviđen manji ulazni hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 140.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 110.000 €, 246,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom placu od 35 ari, u mirnom i lepom delu Aranđelovca. Osnova kuće: 130 m² Ukupna površina: 246 m² Plac: 35 ari (5 ari ograđeno oko kuće + 25 ari....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 120.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 99.000 €, 603,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 106.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BELI POTOK, 99.000 €, 1330,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 106.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac, vlasnik 1/1, veličine 13.4ari, na poziciji dozvoljene porodične gradnje sa najviše četiri stana u objektu, P+1+PK. Na 500m od avalskog puta, od Autokomande autoputem 16min. do lokacije. Pogled na Avalu i toranj. Pored glavnog, dozvoljena je i izgradnja pomoćnih objekata. Voda,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Posštoji pomoćni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Čukarica, 90.000 €, 614,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 92.000 €
11.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi na približno 500m od Vodovodske ulice, gde saobraća više autobuskih linija. Plac je ravan, dovedena voda na placu. Struja na udaljenosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 do 120000 eura što skuplji zadnjih 7 dana pala cena (92)
  • feniks barem 100 m2 do 120000 eura što skuplji pala cena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>