• GoHome Professional
feniks barem 100 m2 do 1000 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • feniks barem 100 m2 do 1000 eura/m2 Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks barem 100 m2 do 1000 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "feniks barem 100 m2 do 1000 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 182.000 €, 186,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična spratna kuća u novom i mirnom delu naselja Mali Bajmok.Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja bruto površine 186 m2 i suterena bruto površine 85 m2 koji se koristio kao poslovni prostor.Prizemlje sadrži predsoblje, hodnik, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 255.000 €, 254,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada Huja, st+pr+I+ptk, ta, uknji��ena-Stvarna povr��ina-254m2 , ugovorna povr��ina-254.00m2, U prilici smo da vam ponudimo plac i ku��u u Vi��nji��koj banji. Plac je povr��ine 2,99ara i na njemu se nalaze 3 objekta koja su uknji��ena. Jedan objekat je samostalna ku��a od 40m2, drugi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u dobrom stanju sa nameštajom i tehnikom bez većih ulaganja, površine 146 m² na placu od 414 m², u Novom Gradu. Na ulazu se nalazi lep hodnik, jedna soba, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na terasu okrenutu ka istoku, kao i kotlarnica. Na poluspratu se nalazi veće kupatilo....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 520.000 €, 520,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��ikina, pr+I+II+ptk, eg, uknji��ena-Ku��a izuzetno kvalitetne gradnje iz 2009 godine. Ugovorna povr��ina je 237m2. Ukupna povr��ina oko 520m2 na 7,2 ara placa. Ogra��en plac sa elektro kapijom. Idealno za ��ivot vi��e porodica ili da se nastavi poslovanje - stara��ki dom - kao ��to....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Crveni breg, pr+I, ta, uknji��ena-Stvarna povr��ina-130m2 , ugovorna povr��ina- 103m2, U prilici smo da vam ponudimo ku��u na dve eta��e, plac je 11.63 ara. Jedinstvena lokacija, prelpe pogled. Ku��a je uknji��ena, dobro odr��avana sa gara��om. Agencijska provizija koju pla��a kupac....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se sastoji od velikog dnevnog brravka i dve spavače sobe sa supatilom i terasom. Drugi sprat površine 78m2 poseduje dve spavače sobe sa kupatilom.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Terasa Kralja Petra I 6 Sprat: 1 Spratnost: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Medaković, 300.000 €, 320,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Rastka Petrovi��a, 3 eta��e, eg-Stvarna povr��ina-320m2 , ugovorna povr��ina-152.00m2, Po��tovani zainteresovani kupci u ponudi imamo vertikalu ku��e u izuzetno mirnoj ulici. Ku��a je izuzetno kvalitetne gradnje stara oko 50 godina. Potrebna su ulaganja ali je ku��a u dobrom stanju.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 220.000 €, 236,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prote Mateje Nenadovi��a, pr+2, ta, uknji��ena-Ku��a je na 9 ari placa ugovorne povr��ine 211m2, u prvoj zoni Smedereva pored druge najve��e zelene povr��ine posle Smederevske tvr��ave. Nalazi se u tihom kraju, u centru grada u jednosmernoj ulici bez buke. U blizini je gradske bolnice,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 440.000 €, 480,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Kuća se nalazi na Kalač brdu, u neposrednoj blizini hotela Tami Residense. Kuća se sastoj od 4 etaža, nalazi se na placu od 404 m2. U prizemlju se nalaze dve garaže, ulazni deo kuće sa podrumom i kupatilom. Sprat se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 do 1000 eura/m2 zadnjih 7 dana (406)