• GoHome Professional
ekskluzivan porasla cena do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan porasla cena do 3000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan porasla cena do 3000 eura/m2

  • Za upit "ekskluzivan porasla cena do 3000 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.103 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+18%

Promena cene sa 380.000 € na 450.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 450.000 €, 165,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivan kafić na atraktivnoj lokaciji na Banovom Brdu. Ovaj lokal predstavlja odličnu poslovnu priliku za sve koji žele odmah da preuzmu razrađen posao u jednom od najpoželjnijih beogradskih krajeva. Detalji o lokalu: - Površina: Kafić se prostire na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 174.000 € na 180.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 174.000 €
04.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najmirnijih lokacija Banovog brda, s pogledom na Adu Ciganliju, nalazi se ekskluzivna zgrada sa malim brojem stanova. U pitanju je kvalitetna novogradnja renomiranog investitora, gde je pažljivo osmišljen svaki detalj – od pozicije objekta do rasporeda prostorija. Stan....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan porasla cena do 3000 eura/m2'
245.000 €
245.000 €
103.600 €
 
+6%

Promena cene sa 107.660 € na 113.800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 113.800 €, 61,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 101.500 €
20.02.2026 - 107.660 €
29.03.2026 - 113.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam najnoviji novosadski ekskluzivan kompleks zatvorenog tipa. Sastoji se od 18 luksuznih vila sa po 11 stanova. Idealno za kupce koji žele mirno okruženje u prirodi a u blizini gradskoj jezgra. U okviru kompleksa planirano dečije igralište, parking i sav neophodan sadržaj.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 114.150 € na 120.670 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 120.670 €, 65,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 107.630 €
20.02.2026 - 114.150 €
29.03.2026 - 120.670 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 275.000 €
14.09.2025 - 210.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K750 Na prodaju moderna luksuzna kuća sa završenim bazenom (ne vidi se na fotografijama) površine 150 m², idealna za porodični život ili kao ekskluzivna vikendica, smeštena u prelepom prirodnom okruženju u mestu Nemenikuće, u blizini Kosmaj. Od Beograd udaljena je svega 40....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 59.000 € na 69.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 59.000 €
20.03.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>