• GoHome Professional
ekskluzivan parking pala cena najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan parking pala cena najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan parking pala cena najnovije što veći

  • Za upit "ekskluzivan parking pala cena najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 699.000 € na 599.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RAŠKA, 599.000 €, 600,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 699.000 €
15.05.2026 - 599.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 83331, 14a, spratna, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. 600 m2 korisnog prostora Plac 14a32m2 200 m2 pomocnih prostorija Prizemlje + 3 sprata Zaseban vodovod i izvoriste i reseno odlaganje otpadnih voda ( vodoprivredna saglasnost)....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 235.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.30 ari Prodaju se dve novoizgrađene kuće na placu od 7,30 ari. Kuće su izgrađene 2024. godine i potpuno su useljive. Veca kuća je ukupne kvadrature 240m2, uknjižena,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Centar, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 490.000 €
15.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna povrsina: priblizno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 71, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 285.000 €
15.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 200.000 €
15.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjizen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 488.735 €
15.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 123.000 €
15.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 23, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 246.000 €
15.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon, 3 lifta, interfon, ktv, internet, 2 klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2, podrum, postoji mogucnost iznajmljivanja parking....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 233.000 €
15.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKO GRADIŠTE, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 69.000 €
15.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini šetališta. Sva potrebna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking pala cena najnovije što veći (29)
  • ekskluzivan pala cena najnovije što veći (2)
  • ekskluzivan parking najnovije što veći (1)
  • ekskluzivan parking pala cena što veći (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>