• GoHome Professional
ekskluzivan parking 100 m2 do 330000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan parking 100 m2 do 330000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan parking 100 m2 do 330000 eura

  • Za upit "ekskluzivan parking 100 m2 do 330000 eura" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.729 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 271.860 €, 99,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva toaleta, kupatilo i dve terase. Svaka stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dragana Rakića, 2/2, eg, dupleks-Stvarna površina-92m2 , ugovorna površina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan površine 92m2, trosobne strukture, smešten u mirnom i uređenom delu ulice Dragana Rakića. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 318.000 €, 106,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan koji se nalazi na 4. spratu,od ukupno 5.spratova u stambenom objektu u izgradnji, između ulica Lazara Kujunčića i Karpoševe ulice na Banovom brdu,površine 106.50m2.Po strukturi je četvorosoban i poseduje:hodnik,dnevni boravak,trpezariju,kuhinju,tri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan parking 100 m2 do 330000 eura'
264.180 €
264.180 €
271.860 €
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 275.840 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Na prodaju ekskluzivan duplex od 94m² na Bulevaru Patrijarha Pavla, u mirnom okruženju, blizu prodavnica i apoteke. Stan je opremljen troduplim argon staklima, duplom izolacijom, španskom tau keramikom, velux krovnim prozorima sa dodacima i nameštajem rađenim po meri....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Ova ekskluzivna ponuda predstavlja pravu oazu mira i prirode! Fantastična kuća smeštena na Popovici, u nacionalnom parku "Fruška gora", pruža jedinstvenu priliku za život u okruženju netaknute prirode. Nalazi se na nadmorskoj visini od 360 metara, na samo 11km od Novog Sada.Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.700 €, 106,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada u izgradnji na top lokaciji u okolini Cara Dusana.Odličan 4,0 stan savrsenog rasporeda 1.sprat.Miran porodični kraj nadomak svih gradskih desavanja,blizina Limana,Sajma, Medicinskog Farmaceutskog i ostalih fakulteta,klinickog centra,Dunava Obezbedjen parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>