• GoHome Professional
ekskluzivan parking što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan parking što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan parking što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "ekskluzivan parking što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.523 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 530,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad – Telep. EKSKLUZIVNA I HITNA PRODAJA - RETKO NA TRŽIŠTU !!! Na prodaju novija kuća od 270m2 sa poslovnom zgradom od 260m2, na placu površine 641m2, fronta oko 16m. Poseduje kolski ulaz, ispred kuće ima 3 parking mesta, a u dvorište može stati još 3 vozila. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 385.000 €, 247,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan parking što veći zadnjih 14 dana'
330.000 €
330.000 €
570.000 €
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127122, klima, uknjižen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODINa prodaju ekskluzivan, potpuno razrađen salon lepote u prestižnoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu.Osnovne informacije:Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,59 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,33 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 88.400 €, 29,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti sprat od pet u zgradi sa liftom. Ekskluzivna prodaja naše agencije. Ulica mala i ušuškana a stan dodatno pozicioniran ka dvorištu. Ulica Aleksandra....