• GoHome Professional
ekskluzivan pala cena najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan pala cena najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan pala cena najnovije što manji

  • Za upit "ekskluzivan pala cena najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 107.000 €
19.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.000 € na 94.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 94.000 €, 28,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 98.000 €
19.05.2026 - 94.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Dr Dragoslava Popovića Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.000 € na 119.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 126.900 €
03.03.2026 - 125.000 €
14.04.2026 - 124.900 €
21.04.2026 - 122.000 €
19.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Ilije Garašanina Soba: 1 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 111.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 111.000 €
19.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 71.440 € na 68.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 68.400 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 71.440 €
19.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se nov apartman u naselju Zova, Zlatibor Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 77.000 € na 69.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 69.500 €, 45,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 77.000 €
19.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća, jednosobna struktura. Prizemlje, TA grejanje. Sastoji se od dnevne sobe, kupatila, a kuhinja i trpezarija su izdvojene. Ima pripadajuću ostavu od 2 m2. Zaseban ulaz u pripadajuće dvorište. Prostor može da se prilagodi i preprojektuje u dvosobnu strukturu. Odlična investicija,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 120.000 €
19.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 182.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 199.900 €
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €
19.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 53 m2. - Ukupna (merena) površina 58 m2. . - 2 lifta. - Uredna i održavana zgrada. - 7 sprat od 19. - Severoistočna orijentacija. - Centralno grejanje. . - Dvosoban stan. - Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe. - Odvojena kuhinja. - Velika....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 175.000 €
19.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €
07.05.2026 - 175.000 €
19.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je uknjižen 2.0 stan na 7. spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan je u izvornom stanju što budućim vlasnicima pruža idealnu priliku da prostor urede po svojim željama i potrebama. Funkcionalan raspored prostorija omogućava maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena najnovije što manji (37)
  • ekskluzivan najnovije što manji (3)
  • ekskluzivan pala cena što manji (78)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>