• GoHome Professional
ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 najnovije

  • Za upit "ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 176.130 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 176.130 €, 60,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 200.850 €
08.02.2026 - 185.400 €
13.05.2026 - 176.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Sastoji se od 3 ekskluzivna stana sa razradjenim biznis modelom "stan na dan".Dvostrano orjentisan i prostire se sa terasama na ukupno 155 kvadrata povrsine.Vlasnik je ostavio svoj licni pecat pazljivo birajuci i uklapajuci najkvalitetnije materijale u opremanju.Svaki poseduje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 207.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.500 € na 185.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 190.500 €
13.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom. Površine je 60m2, uknjižen 1/1. U osnovi je trosoban, sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa polu-izdvojenom kuhinjom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 210.000 €
12.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 375.950 € na 315.150 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 315.150 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 375.950 €
29.03.2026 - 315.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan stan odiše komforom, svetlošću i prijatnom atmosferom, idealan je za porodice koje žele kvalitetan životni prostor u urbanom okruženju.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 372.950 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 372.950 €, 142,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 391.400 €
15.03.2026 - 372.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima na tržištu. * Površina: 142 m2 * Jedan stan po spratu, pružajući maksimalnu privatnost i ekskluzivnost * Prostrani dnevni boravak s visokim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 370.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 142,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 391.400 €
10.05.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Ponosno vam nudimo na prodaju Ekskluzivan stan u urbanoj vili.Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvlitetnijim materijalima i dodatno unapređen tehnološkim inovacijama -SMART HOME SISTEM. Ovaj stan je idealan izbor za sve one koji traže savremeni dom sa visokim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>