• GoHome Professional
ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 što manji

  • Za upit "ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 što manji" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.279 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • lođa
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 372.950 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 372.950 €, 142,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 391.400 €
15.03.2026 - 372.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima na tržištu. * Površina: 142 m2 * Jedan stan po spratu, pružajući maksimalnu privatnost i ekskluzivnost * Prostrani dnevni boravak s visokim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 125.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 132.000 €
24.04.2026 - 128.000 €
06.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban 44m Rumenački put SQUARE GARDEN uknjizen namesten Lokacija: Avijacija (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Rumenački put Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 44m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 130.000 €
17.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nekretninu koja bi Vam mogla biti izuzetno interesantna kao investicija. U pitanju je lokal, ulično orijentisan, 44 m2, koji se nalazi u prizemlju, u stambeno-poslovnoj zgradi, koja je sagrađena u samom centru grada u ul. Ilije Ognjanovića odnosno u neposrednoj blizini Dunavske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ekskluzivan pala cena do 3200 eura/m2 što manji'
450.000 €
450.000 €
176.130 €
 
-8%

Promena cene sa 96.600 € na 88.500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.500 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 96.600 €
15.05.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti sprat ( ne i poslednji). Ekskluzivna prodaja stana za kompletnu adaptaciju u Gagarinovoj ulici. Stan je lepog rasporeda, prostranih prostorija.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 190.500 € na 185.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 190.500 €
13.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom. Površine je 60m2, uknjižen 1/1. U osnovi je trosoban, sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa polu-izdvojenom kuhinjom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 210.000 €
12.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 207.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa. Smešten u neposrednoj blizini centra, na lokaciji koja spaja energiju centra i komfor modernog stanovanja. Na samo nekoliko koraka nalaze....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 154.500 € na 145.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 165.000 €
25.03.2026 - 154.500 €
19.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban dupleks površine 87 m2 u Veterniku, idealan za porodično stanovanje ili sigurnu dugoročnu investiciju. Nekretnina je funkcionalno organizovana, svetla i bez izgubljenog prostora.Raspored po etažama:Donja etaža:Prostran i svetao dnevni boravakTrpezarijaOdvojena....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 375.950 € na 315.150 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 315.150 €, 115,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 375.950 €
29.03.2026 - 315.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan stan odiše komforom, svetlošću i prijatnom atmosferom, idealan je za porodice koje žele kvalitetan životni prostor u urbanom okruženju.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 370.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 142,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 391.400 €
10.05.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Ponosno vam nudimo na prodaju Ekskluzivan stan u urbanoj vili.Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvlitetnijim materijalima i dodatno unapređen tehnološkim inovacijama -SMART HOME SISTEM. Ovaj stan je idealan izbor za sve one koji traže savremeni dom sa visokim....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 684.000 € na 565.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 167,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 630.000 €
14.09.2025 - 684.000 €
27.03.2026 - 565.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan od 167m2 na idealnoj lokaciji - u mirnoj, jednosmernoj Gospodar Jovanovoj ulici, na Dorćolu, nadomak Kalemegdana, Trga Republike, Skadarlije Stan se nalazi na prizemlju moderne butik-zgrade, objekta sa malim brojem stanova (na svakoj etaži po jedan stan), u čijoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj lokaciji, sa velikim placem i vrhunskim komforom – ovo je kuća koju ne smete propustiti! OSNOVNE KARAKTERISTIKE: Potpuno nova, moderno projektovana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 510.000 € na 495.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 495.000 €, 298,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 510.000 €
03.04.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja kuće u Ulici Vodovodska 2 deo, na placu od 8 ari. Nova kuća , kompletno sređena, bez ulaganja Od prostorija ima: dnevni boravak, kuhinjsko-trpezarijski deo, šest spavaćih soba, dva kupatila i ostavu. Dve garaže. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 790.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Prodaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 600.000 €
29.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE Privatni wellness, bazen, pogled na prirodu – 300 m² luksuza na 14 ari Na prodaju reprezentativna luksuzna vila smeštena na prestižnoj poziciji u Nemenikućama, u samom srcu Kosmaja, uz glavni put, sa savršenim balansom privatnosti, prirode....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 364.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Novo Naselje, 340.000 €, 395,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 364.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 3091342, Novi Sad, Novo naselje – ulica Ive Ćipika 15. Ekskluzivna prodaja prostrane kuće na Novom Naselje – odlična lokacija, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, škola, vrtića, pijace, marketa, javnog prevoza i svih važnih sadržaja. Mirna i sigurna ulica,....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 20.000 € na 14.750 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŠABAC, 14.750 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 20.000 €
06.03.2026 - 14.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125920, uknjižen, deljiv, njiva. Odlična lokacija, jutro zemlje - poljoprivredno zemljište, na asfaltu, put Sr.Mitrovica - Ležimir, kod raskrsnice za Mandjelos. Parcela ima 57,55ari i obzirom na blizinu raskrsnice gde se već grade silosi, postoji infrastruktura za potencijalnu....

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 297.000 € na 285.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 285.000 €, 11509,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 297.000 €
27.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja! Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni u Čeneju, na samo 4km od ulaza u Novi Sad. Parcela se nalazi direktno uz Međunarodni put koji vodi ka Čeneju i Sirigu. Karakteristike: - poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni - odlična pozicija za izgradnju salaša....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>