• GoHome Professional
ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 najnovije do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 najnovije do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 najnovije do 160 m2

  • Za upit "ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 najnovije do 160 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 367.000 € na 359.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 120,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 367.000 €
16.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan 66m2+26m2+ 2 terase.Ukupno 120m2.Odvojena prostorija od 26m2 se može adaptirati u garsonjeru ili pripojiti stanu da se dobije 4,0 stan. Nalazi se na šestom spratu, lift ide do petog. Centralno grejanje, klima. Uknjižen .Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 243.000 € na 225.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 225.000 €, 108,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 243.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

RETKOST NA TRŽIŠTU NEKRETNINA! Neuporediva kuća, izidana od temelja do krova - 2025 godine! Prizemna kuća površine 108 m2, na placu od 359 m2. Dizajnirana tako da ima 4 komotne spavaće sobe, kupatilo sa walk-in tušem, posebno toalet, vešernica. Kuhinja i trpezarija spojene sa komfornim....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 75,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 215.000 €
16.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan trosoban stan, u lepom delu Banovog brda. Sastoji se od dnevne i dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. U blizini je gradskog prevoza, tržnih centara, škole, vrtića.19 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% Oglas....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 170.000 € na 164.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 164.000 €, 67,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.10.2025 - 170.000 €
16.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

🇷🇸 Srpski Ljubiše Miodragovića, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Ljubiše Miodragovića.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 160.000 €
16.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen stan u vlasništvu 1/1, sa dugogodišnjim i urednim vlasnicima, što garantuje sigurnu i brzu kupovinu. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 1961. godine, koja je uredno održavana, čista i prijatna za stanovanje. Uknjižena grejna površina iznosi 54 m², dok je stvarna, merena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 179.900 € na 175.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 185.000 €
30.04.2026 - 179.900 €
16.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 75.000 € na 73.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 75.000 €
16.05.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude jednosoban stan u ulici Braće Mihajlović Tripić u Batajnici. Uknjižen stan smešten u Batajnici u blizini Osnovne škole. Sastoji se od 35m2 funkcionalnog prostora i dodatnih 13m2 koji se koristi kao zona za odmor. Stan je pogodan kako za stanovanje tako....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 120.000 €
16.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, u neposrednoj blizini zvezdarske šume, u ulici Jovanke Radaković, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na prizemlju novije zgrade iz 2012.godine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 3100 eura/m2 najnovije do 160 m2 (14)
  • ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 do 160 m2 (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>