• GoHome Professional
ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 80 m2 Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 80 m2 Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 180.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 180.200 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 190.550 €
15.03.2026 - 185.400 €
08.05.2026 - 180.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor u donjoj etaži čini dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
03.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 144.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 144.900 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća na placu od 5 ari koji izlazi na dve ulice. Širina placa kojom izlazi na obe ulice je 25 m. Kuća je montažna, zidana 2015. godine. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostrane i svetle dnevne sobe sa izlazom na terasu i dvorište, kuhinje i trpezarije, hodnika i kupatila.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3. 0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 139.000 €
03.04.2026 - 129.000 €
08.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 210.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 79,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra - 1102488... Cena 210.000 eur + 3 % provizije. UKNJIŽEN trosoban dupleks na Novom naselju - Savina. Četrvrti sprat, terasa. Više informacija 021-427 -088 ... Prikaži broj Trosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje - Savina | Prodaja · 79m² · 180.000€.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 155.000 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 160.000 €
05.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054285… ADICE, STAN, 78m2 Na prodaju stan na Adicama, površine 74m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, dva kupatila, kuhinje i terase sa prelepim pogledom. Stan poseduje jedno parking mesto ispred zgrade. Stan je uknjižen sa urednom vlasničkom dokumentacijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena do 3100 eura/m2 80 m2 zadnjih 14 dana (159)
  • ekskluzivan do 3100 eura/m2 80 m2 zadnjih 14 dana (6)
  • ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 zadnjih 14 dana (11)
  • ekskluzivan pala cena do 3100 eura/m2 80 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>